Latvijas sieviešu futbola izlase 22. septembrī Liepājā ar rezultātu 0:5 piekāpās Ungārijas valstsvienībai 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē.

Latvijas izlases vārtos šajā mačā stājās Enija-Anna Vaivode, kura kvalifikācijas spēlēs valstsvienībā nebija spēlējusi kopš 2013. gada. Mača rezultātu viesu komanda atklāja devītajā minūtē, kad pēc brīvsitiena izspēles vārtus ar galvu guva Dóra Zeller. Spēles 26. minūtē viņa pārsvaru dubultoja, skaisti raidot bumbu vārtu augšējā stūrī, bet 33. minūtē cīņā vārtu priekšā veiksmīga bija Sára Pusztai.

Otrā puslaika ievadā Vaivode un Latvijas izlase atvairīja vairākus bīstamus pretinieču uzbrukumus, kamēr otrā laukuma galā neizdevās tas, kas vairākas reizes bija pa spēkam pirmajā puslaikā – bīstami pietuvoties soda laukumam. Pēc stūra sitiena 54. minūtē ceturtos vārtus Ungārijas izlases labā guva Lilla Turányi, kura vēlāk ar spēles pēdējo pieskārienu bumbai kompensācijas laika trešajā minūtē pielika punktu viesu komandas panākumam.

Abu komandu iepriekšējā tikšanās reizē pērnajā novembrī Latvijas izlase izbraukumā piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:4.

Latvijas izlasei šī bija noslēdzošā kvalifikācijas cikla spēle savā laukumā. Oktobra izskaņā komandai paredzēti turnīra pēdējie mači Zviedrijā un Slovākijā.

Līdzšinējās sešās sacensību spēlēs Latvijas izlase punktus nav izcīnījusi.