Žurnālistu un futbola fanu balsojumā par šīs "Optibet" virslīgas sezonas augusta labāko spēlētāju atzīts "Valmiera FC" uzbrucējs Tolu Arokodare. Šādu atzinību viņš izpelnījies otro mēnesi pēc kārtas. Savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņems Tamazs Pertija.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība "Latvijas Futbola Virslīga" virslīgas augusta labākā spēlētāja balvai izvirzīja: Tolu Arokodari ("Valmiera FC"), Krišu Kārkliņu ("Valmiera FC"), Žigu Lipuščeku (RFS), Robertu Ozolu ("Riga FC") un Lukasu Viljelu (FK "Ventspils").

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties, kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs "Valmiera FC" uzbrukuma līderis un šobrīd rezultatīvākais "Optibet" virslīgas futbolists Tolu Arokodare.

Mēneša labākie Tolu Arokodare un Tamazs Pertija tiks sveikti ar piemiņas balvām.

Tolu Arokodare ir neapšaubāmi viena no spožākajām Latvijas čempionāta zvaigznēm. 19 gadus vecais spēlētājs no Nigērijas jau guvis 15 vārtus. Augusts uzbrucējam bija īpaši veiksmīgs. Viņš izcēlās ar astoņiem vārtu guvumiem.

Punktiem bagāts mēnesis bija visai "Valmiera FC" komandai. Tamaza Pertijas padotie sešās augusta spēlēs guva piecas uzvaras, reizi cīnījās neizšķirti un nostiprinājās "Optibet" virslīgas trešajā pozīcijā.

Informāciju sagatavoja:
"Optibet" virslīga