Pēc emocijām bagātās spēles pret Serbijas vienaudžiem (2:2) Latvijas U-21 izlase otrdienas mačā pret Igauniju (1:1) gaidīja sarežģītu cīņu, un tajā komandai, lai tiktu pie kārotās uzvaras, pietrūka kvalitātes uzbrukumā, uzskata valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Basovs.

Kā ziņots, Latvijas U-21 izlase otrdien Jelgavā 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 ar Igauniju. Turnīra kopvērtējumā Latvijas izlase ar četriem punktiem septiņās spēlēs noslēdz savu apakšgrupu, esot sestajā vietā.

"Spēle bija ļoti grūta – pēc emocionālās cīņas pret Serbiju šodien gaidījām, ka būs sarežģīta cīņa. Pretinieks vairāk spēlēja no aizsardzības, tāpēc pārtraukumā puišiem teicu, ka pat viena kļūda var daudz maksāt. Uzskatu, ka mēs šodien dominējām un vairāk kontrolējām bumbu, taču uzbrukumā neizdarījām visu, ko varējām. Rezultāts mūs apbēdina, bet oktobrī būs vēl divas spēles, kurām tagad gatavosimies," pēc spēles žurnālistiem pauda Basovs. "Pēc Kroļļa došanās uz nacionālo izlasi pietrūka rotācijas uzbrukumā, lai šodien pastiprinātu priekšējo līniju. Nevaram šajā pozīcijā lepoties ar rezervēm arī ārpus pašreizējā izlases sastāva. Visi ir gatavi spēlēt, taču jāsaprot, ka pašreizējā izlases modelī ne visiem ir pietiekoši daudz pieredzes šāda līmeņa mačos. Bija disciplīna aizsardzībā, bija labas pārejas, taču iztrūka meistarības."

"Mūsu mērķis ir uzvaras, taču situācija šodien ir tāda, kāda tā ir. Jāstrādā! Mums jāuzlabo situācija tabulā, jo pēdējā vieta ir pēdējā vieta," neslēpa treneris.

Pēc spēles pārdomās dalījās arī uzbrucējs Marko Regža, kurš šajā kvalifikācijas turnīrā guvis jau četrus vārtus: "Iespējams, negaidījām, ka pretinieks spēlēs tik zemu – pārslēdzāmies tikai otrajā puslaikā. Uzbrucējiem bija maz brīvo zonu, bija daudz jāspēlē ar garajām piespēlēm. Mums vajadzēja izveidot ko vairāk pie pretinieku vārtiem. Nebija viegli spēlēt tik lietainos apstākļos, taču tāds ir futbolistu liktenis. Vajadzēja izraut uzvaru. Ir neliela vilšanās, taču strādājam tālāk, jo mūs gaida svarīgas spēles."