Latvijas U-21 izlase otrdien Jelgavā 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 ar Igauniju.

Pirmajā puslaikā neliels teritoriāls pārsvars piederēja Latvijas izlasei, kas regulāri nogādāja bumbu sāncenšu soda laukumā, tomēr reālu vārtu gūšanas iespēju nebija daudz. Savukārt otro puslaiku sparīgāk sāka viesi, 53. minūtē pēc stūra sitiena izspēles atklājot rezultātu, kad vārtus guva Stens Reinkorts. Latvijas izlasei gan izdevās neapjukt un ātri atjaunot līdzsvaru – 61. minūtē veiksmīgu bumbas rikošetu izmantoja Marko Regža, kuram tie bija ceturtie gūtie vārti šajā ciklā.

Mača turpinājumā teritoriālais pārsvars atkal piederēja Latvijas izlasei, taču rezultāts palika nemainīgs.

Kā ziņots, pagājušajā piektdienā Latvijas izlase galvenā trenera Aleksandra Basova debijas mačā Jelgavā cīnījās neizšķirti 2:2 ar spēcīgo Serbiju. Pagājušā gada septembrī Latvijas U-21 izlase vēl Daiņa Kazakeviča vadībā viesos pret Serbiju cīnījās neizšķirti 1:1, bet oktobrī Igaunijā tika piedzīvots nepatīkams zaudējums ar rezultātu 1:2.

Turnīra kopvērtējumā Latvijas izlase ar četriem punktiem septiņās spēlēs noslēdz savu apakšgrupu, esot sestajā vietā, bet Igaunija ar tādu pašu punktu skaitu ir pozīciju augstāk.

Kvalifikācijas turnīru Latvijas valstsvienība turpinās oktobrī ar maču Bulgārijā un mājas spēli pret Krieviju.