Latvijas nacionālā futbola izlase 3. septembrī uzsāka jauno UEFA Nāciju līgas ciklu, pirmajā D līgas mačā savā laukumā cīnoties neizšķirti 0:0 ar Andoru.

Otrā puslaika ievadā 11 metru soda sitienu nerealizēja Jānis Ikaunieks, bet kopš mača 71. minūtes Latvijas izlase pēc Vladislava Gutkovska noraidījuma spēlēja mazākumā. Cīņas gaitā mājinieki neizmantoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, bumbai vairākkārt skarot pretinieku vārtu konstrukciju.

Pirmoreiz kopš 2016. gada novembra Latvijas izlases sastāvā laukumā devās Artūrs Zjuzins, savukārt Eduards Emsis pirmoreiz izgāja laukumā valstsvienības sākumsastāvā. Debiju Latvijas izlasē, laukumā nākot uz maiņu, piedzīvoja Alvis Jaunzems. Ārpus Latvijas izlases pieteikuma šajā mačā palika Dāvis Ikaunieks.

Otro turnīra spēli izlase aizvadīs jau svētdien, 6. septembrī, kad izbraukumā tiksies ar Maltu. Spēles tiešraide plkst. 21:45 TV6. Vēl kopīgā apakšgrupā ar Latvijas izlasi spēlē Fēru salas.

Šī ir otrā UEFA Nāciju līgas sezona. Visu grupu uzvarētāji iegūst automātisku paaugstināšanos uz augstāku līgu nākamajā sacensību sezonā.