Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas ietvaros 10., 12. un 15. augustā U-14 vecuma jaunieši (dzimuši 2006. gadā un vēlāk) aizvadīja reģionālo izlašu turnīru. Vislabāk turnīrā sevi apliecināja Rīgas reģionālā izlase, kas finālā ar 2:0 uzveica vienaudžus no Zemgales. Cīņā par 3. vietu Latgale apspēlēja Kurzemi (4:1), bet 5. vietu ieguva Vidzemes komanda, kas ņēma virsroku pār Ziemeļaustrumlatvijas reģiona jauniešiem.

Turnīra gaitā LFF Futbola akadēmijas treneru korpuss noteica simbolisko izlasi. Konkrētajā turnīrā vislabāk sevi apliecināja: Henrijs Auseklis (Rīga, JDFS "Alberts"), Raitis Rūdolfs Bomis (Rīga, FS "Metta"), Ralfs Pakulis (Rīga, FS "Metta"), Tomass Jermoļenko (Rīga, FC "Academ"), Aleksejs Valpeteris (Latgale, BFC "Daugavpils"), Ņikita Barkovskis (Latgale, BFC "Daugavpils"), Otto Olivers Kokins (Latgale, BFC "Daugavpils"), Kristofers Baumanis (Zemgale, Babītes SC), Roberts Bočs (Zemgale, AFA "Olaine"), Kristers Skadmanis (Zemgale, FS "Jelgava"), Rainers Pētersons (Kurzeme, FS "Ventspils").

Ar turnīra rezultātiem un citiem LFF Futbola akadēmijas šīs sezonas pasākumiem iespējams iepazīties ŠEIT.

U-14 REĢIONĀLO IZLAŠU SASTĀVI 2020. GADA AUGUSTĀ:

Dalībniekus LFF Futbola akadēmijas aktivitātēm sezonas laikā izraugās reģionālo izlašu treneri, lai jaunie futbolisti kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm.

Šī ir devītā LFF Futbola akadēmijas darbības sezona. Tā sevi pierādījusi kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuri iegūst vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes futbolistiem, kā arī kalpo kā palīgs jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11.

FOTO GALERIJA