Latvijas Futbola federācija (LFF) parakstījusi līgumu par pārbaudes mača norisi šī gada 11. novembrī starp Sanmarīno un Latvijas futbola izlasēm. Spēle tiks aizvadīta Sanmarīno.

Jau iepriekš bija zināms par divām citām Latvijas izlases spēlēm novembrī. UEFA Nāciju līgas ietvaros mūsu valstsvienībai 14. novembrī savā laukumā jāspēlē pret Fēru salām, bet 17. novembrī viesos - pret Andoru. Līdz ar to arī novembrī, tāpat kā oktobrī, Daiņa Kazakeviča vadītajai komandai būs pa trim spēlēm nedēļas laikā.

Kā zināms, gada sākumā bija paredzēts, ka Latvijas izlase divas pārbaudes spēles aizvadīs pavasarī. Šī gada 26. martā bija paredzēta spēle viesos ar Melnkalni (mačs pārcelts uz 7. oktobrī), bet 31. martā būtu bijis jānotiek spēlei Sanmarīno. Pavasara spēles nacionālajām izlasēm tika atceltas "Covid-19" pandēmijas dēļ.

Sanmarīno Futbola federācija vērš uzmanību tam, ka pašreizējie drošības noteikumi valstī neļauj līdzjutējiem klātienē vērot sporta pasākumu. Ja šie paši noteikumi būs spēkā arī novembrī, mačs tiks aizvadīts aiz slēgtām durvīm.

Latvijas izlase līdz šim ar Sanmarīno spēlējusi četras reizes, svinot trīs uzvaras un vienai spēlei beidzoties neizšķirti. Kopējā vārtu attiecība abu izlašu savstarpējās spēlēs šobrīd ir 6:1 mūsu valstsvienības labā. FIFA Pasaules rangā Sanmarīno šobrīd ir 209. vietā no 210 izlasēm.