Kopš ārkārtējās situācijas beigām ir noorganizētas organizatoriskās sapulces ar 1. līgas, virslīgas dublieru, 2. līgas un jaunatnes čempionāta dalībniekiem. Sapulcēs tika izrunātas visas nepieciešamās izmaiņas, kas saistītas ar čempionāta sākuma laikiem, izspēles sistēmu un citiem organizatoriskajiem jautājumiem. Šobrīd notiek čempionātu kalendāru saskaņošanas process. Sacensību kalendāri tiks publicēti LFF mājaslapā, kā arī LFF reģionos notiek 3. līgas organizatoriskās sapulces.

Plānotie čempionātu sākuma datumi vīriešiem:

  • 1. līga – sākums 4./5. jūlijā, sacensības aizritēs divu apļu turnīrā;
  • 2. līga – sākums 11./12. jūlijā, čempionāts tiks aizvadīts divos posmos. Pirmajā posmā piedalīsies 12 komandas, kas aizvadīs viena apļa turnīru, savukārt otrajā posmā komandas tiks sadalītas divās grupās pa sešām komandām un izspēlēs savā starpā otro apli.

Papildus informējam, ka ar sacensību organizācijas komitejas lēmumu dalībai 2. līgas čempionātā ir apstiprināti šādi dalībnieki: AFA "Olaine", "Albatroz" SC/FS "Jelgava", "Balvi", FK "Aliance", FK "Karosta", FK "Limbaži", FK "Priekuļi"/"Cēsis", FK "Salaspils", FK "Staiceles Bebri", Mārupes SC, Preiļu BJSS, SK "Krimulda".

  • 3. līga – katra reģiona sākuma datums tiks apstiprināts pēc tam, kad katrā reģionā tiks aizvadīta čempionāta organizatoriskā sapulce un apstiprināts dalībnieku sastāvs, bet ne ātrāk kā 1. jūlijā;
  • Latvijas kausa izcīņa – sākums 25./26. jūlijā (pirmais kvalifikācijas posms);
  • Virslīgas dublieru čempionāts – sākums 30. jūnijā/1. jūlijā, sacensības aizritēs divu apļu turnīrā;
  • Jaunatnes čempionāts – sākums 4./5. jūlijā.

Plānotie čempionātu sākuma datumi sievietēm:

  • Sieviešu futbola līga un Sieviešu futbola 1. līga – sākums 3.-5. jūlijā.

Papildus izmaiņām čempionāta izspēles kārtībā izskatīšanai LFF Klubu sacensību komitejā un apstiprināšanai LFF valdē tiek virzītas arī izmaiņas, kas attiecas uz visu augstākminēto čempionātu pāreju periodiem, pielāgojot tos atbilstoši izmaiņām sacensību kalendāros.