"SynotTip" 2019./2020. gada Rīgas telpu futbola čempionāta atlikušās spēles, kā arī kausa un Superkausa izcīņa pārcelta uz oktobri. Tāpat pieņemts lēmums sezonas noslēguma apbalvošanas ceremoniju organizēt 31. oktobrī kopā ar vasaras sezonas laureātiem, bet jauno ziemas sezonu sākt šī gada novembrī.

Visas atlikušās 13 Rīgas čempionāta spēles tādējādi risināsies šī gada oktobra mēnesī, mājinieku komandai nodrošinot zāli pārceltajā dienā un paturot tiesības mainīt spēles norises vietu un laiku, bet ne datumu. Spēlēs drīkstēs piedalīties tikai tie futbolisti, kuri pieteikti šajā sezonā, un tāpat komandām būs tiesības atteikties no maču aizvadīšanas, laikus par to paziņojot organizatoriem bez soda naudas sankcijām (tiks piešķirts tehniskais zaudējums).

Kā zināms, par Rīgas čempionāta uzvarētāju priekšlaikus kļuva "Monarhs" vienība, kas triumfēja D apakšgrupā, E grupā pirmo vietu nodrošināja "Futbola Parks Academy/LSPA 2", bet F grupā, kur visas cīņas jau aizvadītas, - ISMA.

Tāpat uz oktobra mēnesi pārcelta Rīgas kausa izcīņas pusfināla spēle starp "DSV Latvia" un FC "RAITA", kausa finālu plānots aizvadīt 18. oktobrī, bet Superkausa izcīņu – 24. oktobrī.

Sezonas noslēgums un apbalvošanas ceremonija plānota 31. oktobrī kopā ar vasaras turnīru laureātiem, bet jauno ziemas sezonu iecerēts sākt 2. novembrī.

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija