Viena no Eiropā lielākajām ielu sporta un kultūras organizācijām "Ghetto Games" ir izveidojusi platformu, kurā ikviens var nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un sacensties, neapmeklējot masveida treniņus vai sportiskus pasākumus - "Ghetto EKO Games". Zaļā starta gaisma šim projektam tiks dota jau šajā sestdienā, kad ikviens interesents varēs izvēlēties sev piemērotāko disciplīnu un izaicināt sevi un citus dažādās aktivitātes astoņu dienu garumā.

"Ghetto Games" komanda ir izstrādājusi programmu "Ghetto EKO Games", kas ir saīsinājums no "Esi kustīgs onlainā", tādā veidā parādot, ka neatkarīgi no tavas atrašanās vietas un situācijas valstī ikviens var būt aktīvs, jo tas uzlabo gan mūsu fizisko, gan emocionālo veselību.

"Ghetto EKO Games" programmā aktivitātes tiek sadalītas trīs blokos - fiziskās aktivitātes, e-sports un citas interesantas online iespējas, kurās var piedalīties visa ģimene kopā. Izstrādājot šādu programmas principu, tās veidotāji ir domājuši par dažādām sabiedrības grupām un tās interesēm.

Pirmajā blokā dalībniekiem ir iespējams izvēlēties kādu no deviņām piedāvātajām fiziskajām aktivitātēm un astoņu dienu laikā gan sacensties savās disciplīnās, gan krāt kilometrus, kuri tiks summēti kopā. Starp aktivitātēm varēs atrast skriešanu, riteņbraukšanu, nūjošanu/iešanu, planku, krēsliņu ("wall sit"), futbolu, basketbolu, ielas deju online sacensības un katru rītu plkst. 7:30 "Zoom" platformā tiešsaistes treniņus kopā ar treneri. Skriešanas, riteņbraukšanas un nūjošanas disciplīnās ir iespējams izvēlēties sev ērtāko un piemērotāko distances garumu. Labākie un aktīvākie dalībnieki tiks apbalvoti.

Plašāka informācija par sacensību un aktivitāšu norisi un darbības plāniem atrodama ŠEIT. Reģistrēšanās iespējama ŠEIT (jauniešiem līdz 18 gadiem (izņemot e-sportu) dalība bez maksas).

Informāciju sagatavoja:
"Ghetto Games"