Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas U-14 un U-15 vecuma grupas audzēkņi no dažādiem pašmāju klubiem reizi nedēļā saņem norādījumus vingrinājumu veikšanai mājas apstākļos, lai valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā individuāli strādātu pie savas bumbas pārvaldīšanas tehnikas. Jaunie futbolisti dalās ar savu veikumu, saņemot no LFF Futbola akadēmijas galvenā trenera Aleksandra Jeļisejeva tālākas rekomendācijas.

"Šajā situācijā vēlamies motivēt, palīdzēt un atbalstīt jaunos futbolistus, viņu trenerus un vecākus. Pašizolācija ir nepieciešams un ļoti būtisks pasākums, kas jauniešos arī izkopj disciplīnu, izpratni un savas atbildības apzināšanos. Tomēr arī šajos apstākļos ir iespēju robežās jāpievērš uzmanība savai individuālajai tehniskajai apmācībai, individuālajai meistarībai. Mēs, treneri, bieži sūdzamies, ka mūsu komandu treniņos nepietiek laika individuālam darbam ar futbolistiem. Te nu mums visiem ir dota tam iespēja," pauž Aleksandrs Jeļisejevs.

Jebkurš interesents var iesaistīties LFF Futbola akadēmijas īstenotajā #BumbasMeistarībaMājās un #FutbolistiPaliekMājās kustībā, pildot uzdevumus un daloties ar savu veikumu. Papildu rekomendācijas iegūstamas, sazinoties ar Aleksandru Jeļisejevu (+371 25441173; aleksandrs.jelisejevs71@gmail.com).

LFF Futbola akadēmijas vingrinājumu komplekss | #1

LFF Futbola akadēmijas treniņi mājās | #1