Latvijas izlases jaunais galvenais treneris Dainis Kazakevičs otrdien klātienē piedalījās UEFA Nāciju līgas grupu izlozē Amsterdamā, Nīderlandē. Pēc izlozes pašmāju speciālists sniedza savu komentāru.

"Ar izlozes iznākumu esmu apmierināts. Pirmkārt, pozitīvi vērtēju to, ka nonācām četru komandu grupā, ka mums būs pilnvērtīgs turnīrs ar sešām spēlēm. Otrkārt, jau pirms ierašanās šeit bija skaidrs, ka, spēlējot D līgā, varbūt ne tik principiāli ir tas, ar kuriem tieši pretiniekiem būs jāspēlē. Mums šobrīd jākoncentrējas pašiem uz savu sniegumu un spēles kvalitāti, lai varētu reāli pretendēt uz uzvaru grupā. Bez šaubām - grupa nav vienkārša, taču tai pat laikā - Nāciju D līgā labi zinājām visus iespējamos pretiniekus. To, vai izloze būs bijusi veiksmīga, rādīs spēles rudenī un gala iznākums."

"Skaidrs, ka no loģistikas viedokļa Fēru salas nav vienkāršākais pretinieks. Arī sportiskajā ziņā ne. Šobrīd vēl gaidām spēļu kalendāru, lai redzētu, kā viss "saliksies". Taču galvenais mums ir koncentrēties savai spēles kvalitātei, nevis pretiniekiem. Ja paši būsim maksimāli gatavi rudens spēlēm, visam jābūt kārtībā," pauž treneris.

Kā ziņots, UEFA Nāciju līgas grupu izlozē Latvijas valstsvienība pretiniekos ieguva Fēru salas, Andoru un Maltu. Visas grupu turnīra spēles tiks aizvadītas šī gada septembrī, oktobrī un novembrī.