LFF VALDE IZVIRZĪJUSI MĒRĶI NACIONĀLAJAI IZLASEI „EURO 2016” KVALIFIKĀCIJAS CIKLĀ

Otrdien, 5.augustā, notikušajā sēdē, uzklausot valstsvienības galvenā trenera Mariana Pahara sniegto informāciju par gatavošanos „EURO 2016” kvalifikācijas turnīram, LFF Valde uzstādīja nacionālajai izlasei mērķi - 3.vietagaidāmajā Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas apakšgrupā. LFF Valde vienlaikus arī novēlēja veiksmi Marianam Paharam un valstsvienībai gaidāmajās spēlēs.

Apspriežot ar "SMScredit.lv" Virslīgas futbola čempionāta norisi saistītos jautājumus, LFF Valde nolēma aicināt visu LFF juridisko komisiju vadītājus sniegt informāciju par komisiju darbību nākamajā Valdes sēdē, kā arī uzdot LFF administrācijai sniegt Valdei informāciju par termiņiem, kas nepieciešami juridiskās bāzes sakārtošanai.

LFF Sporta direktors Dainis Kazakevičs informēja Valdes locekļus par jauniešu un meiteņu izlašu darbību 2014.gada sezonā, aktuālo bilanci savstarpējās spēlēs ar pretiniekiem, kā arī iezīmēja gatavošanās plānus pirms UEFA Eiropas čempionātu kvalifikācijas spēlēm rudenī.

LFF ģenerālsekretāra vietnieks Edgars Pukinsks informēja LFF Valdi parsituāciju ar “Skonto” stadionu, tostarp, AS „Reverta” sniegto informāciju par stadiona pārdošanu tā jaunajam īpašniekam - SIA „SSA”. LFF kopā ar UEFA atbildīgajiem ekspertiem šogad izvērtēja „Skonto” kompleksa gatavību uzņemt „EURO 2016” kvalifikācijas turnīra spēles un stadiona pašreizējiem apsaimniekotājiem norādīja par nepieciešamajiem infrastruktūras uzlabošanas darbiem. LFF turpinās sarunas ar teritorijas apsaimniekotājiem par veicamajiem pasākumiem valstsvienības spēļu rīkošanai atbilstoši UEFA prasībām. Sēdes laikā LFF Valde arī izskatīja informāciju par Kr.Barona ielas stadiona būvniecības projekta izstrādi.

Valdes sēdes noslēgumā LFF Telpu un pludmales futbola komitejas priekšsēdētājs Eduards Borisevičs prezentēja ieceri par Latvijas Telpu Futbola asociācijas (LTFA) izveidi. Ar jaundibinājamās organizācijas darbības redzējumu klātesošos iepazīstināja Vadims Ļašenko un Vladimirs Belijs. LFF Valde, uzklausot klātesošo pārstāvju prezentāciju, atbalstīja ieceri apvienot ar telpu futbola čempionātu organizēšanu un telpu futbola attīstību Latvijā saistīto jautājumu risināšanu vienā organizācijā, vienlaikus aicinot LTFA pārstāvjus kopā ar LFF juridiskajiem orgāniem risināt savstarpējās atbildības, pienākumu un pilnvaru jautājumus, kā arī sagatavoto dokumentu atbilstību FIFA un UEFA prasībām.

Nākamā LFF Valdes sēde notiks otrdien, 23.septembrī plkst 10:00.

 LFF Valdes sēdes protokols (05.08.2014)