Janvāra otrajā pusē ar desmit komandu dalību startēja tradicionālā Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā Rīgas kausa izcīņa telpu futbolā. Šobrīd turnīrā noskaidrotas visas četras pusfināla dalībnieces.

Februāra vidū risinājās trīs Rīgas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēles. Kā pirmā ceļazīmi uz pusfinālu nopelnīja "DSV Latvia" vienība, kas ļoti spraigā duelī ar rezultātu 2:1 pārspēja Pirmās līgas vienību "Jako Sport/Graanul Pellets". Izšķirošos vārtus mača noslēdzošajā minūtē uzvarētāju rindās guva Mihails Ivanovs, tādējādi palīdzot savai komandai izraut panākumu un turpināt cīņu turnīra ietvaros.

Abām pārējām ceturtdaļfināla spēlēm uzvarētāju pamatlaikā neizdevās noskaidrot, cīņām noslēdzoties neizšķirti 2:2. Tādējādi pēcspēles sitienu sērijā FC "Raita" ar rezultātu 3:1 pārspēja vēl vienu Pirmās līgas komandu "New Project", savukārt FK "Rīnūži/Grifs AG" ar 4:3 uzveica "Futbola Parks Academy/LSPA" pirmo komandu. Jāpiebilst, ka "studenti" izlīdzinājumu panāca spēles noslēdzošajā sekundē, pateicoties Marka Udovičenko precīzajam raidījumam, tomēr "pendeļu" sērijā sportiskā veiksme no viņiem novērsās.

Abi pusfināla dueļi plānoti marta mēnesī. Vispirms 10. martā pulksten 21.30 Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledžas zālē FK "Rīnūži/Grifs AG" spēkosies ar turnīra galveno favorīti, "Optibet" virslīgas dalībnieci FC "Petrow", savukārt 15. martā identiskā laikā Rīgas 15. vidusskolā par ceļazīmi uz finālu sacentīsies "DSV Latvia" un FC "Raita".

Kausa fināls notiks 20. martā Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē.