Ar gandarījumu un prieku ziņojam, ka pirmo reizi Latvijas Futbola federācija (LFF) kopā ar ilgtermiņa sadarbības partneri un Latvijas kausa izcīņas ģenerālsponsoru SIA "viensviens.lv" (ietilpst "William Hill Group") rīko konferenci "Par godīgu un atbildīgu spēli".

Atbildība un godīgums ir vērtības, kas ir nozīmīgas kā katrai organizācijai, tā sabiedrībai kopumā. Šāda konference, kas tās tematikā, vērienīgumā un zīmīgumā ir Latvijā nepieredzēta, tiek rīkota ar mērķi vairot izpratni Latvijas sporta sabiedrībā par šo principu ievērošanu un apzinātu veidošanu.

Konferences saturs un programma paredz tās dalībniekiem iegūt plašas zināšanas par riska faktoriem sportistu vidū, kas var veicināt azartspēļu atkarības rašanos, atbildīgas spēles vides veidošanu un aizsardzības mehānismiem, kā arī par praktisko UEFA pieredzi cīņā ar spēļu ietekmēšanu.

IESKATS KONFERENCES PROGRAMMĀ

Norises laiks: 30.04.2020 | plkst. 11.30 – 17.00
Norises vieta: LU Akadēmiskā centra Dabas māja, Rīgā, Jelgavas ielā 1, "Magnum" auditorija
Reģistrēšanās dalībai konferencē: https://ej.uz/pargodiguspeli

Dalību konferencē LFF un "viensviens.lv" uzskata par lielisku izpratnes veicināšanas un tematikas aktualizēšanas rīku klubu vadītājiem un pārstāvjiem, spēlētājiem un treneriem, mediju pārstāvjiem un dažādu citu sporta veidu dzīves organizatoriem. Treneriem dalība konferencē ļaus iegūt LFF atzītās noklausīšanās stundas izmantošanai licenču resertifikācijā.

Konferences noslēgumā paredzēta Latvijas kausa izcīņas jaunās sezonas pirmā posma izloze.