Nospēlējot neizšķirti 2:2 (1:1) ar "Accenture" komandu, Latvijas korporatīvā (uzņēmumu) telpu futbola čempionāta ceturtajā kārtā pirmos punktus zaudēja "Euro Live Technologies", kas gan pēdējiem netraucēja saglabāt līderpozīcijas.

Abām vienībām uz šo spēli bija izdevies pulcināt teju labāko sastāvu, īpaši tas sakāms par "Accenture". Rezultātā laukumā bija skatāma bezkompromisa cīņa no pirmās līdz pat pēdējai sekundei.

Rezultātu mača piektajā minūtē atklāja Aleksejs Grigjans, bet "Accenture" bija nepieciešama tikai minūte, lai panāktu izlīdzinājumu – pretinieku vārtsargu pirmo reizi mačā pārspēja Mohameds Emara. Ar šādu rezultātu 1:1 arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrajā, vēlreiz precīzam esot M. Emara, vadību pārņēma "Accenture", tomēr līderi, pateicoties kapteiņa Jevgenija Hercberga precīzam sitienam 28. minūtē, atjaunoja "status quo". Spēles izskaņā abām vienībām bija iespējas izraut uzvaru (taisnības labad jāatzīst, "Accenture" vienība izveidoja vairāk vārtu gūšanas momentu), tomēr cīņa noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 2:2.

Neskatoties uz zaudētajiem punktiem, "Euro Live Technologies" saglabā pirmo vietu turnīra tabulā, turpretī "Accenture" vienība atkāpusies no trešās uz ceturto pozīciju, jo uzvaras izcīnīja konkurentes "Baltic International Bank" un "Bite One IT".

Viena no divām banku industrijas komandām itin pārliecinoši ar rezultātu 6:1 (2:0) pārspēja "LNK Group". Pa diviem vārtiem uzvarētāju labā guva Dmitrijs Timofejevs un Sergejs Kotovs.

Savukārt "Bite One IT" ar rezultātu 10:4 (9:2) negaidīti pārliecinoši pieveica "DSV Latvia". Šajā mačā piecus vārtus guva Janis Domaševičs, bet pa divām reizēm DSV vārtsargu pārspēja Edvards Sokolovskis un Andis Muncis. Zaudētāju rindās kārtējais precīzais sitiens Mihailam Ivanovam.

Visbeidzot "Tet", pateicoties Dmitrija Kručeka septiņiem (!) vārtu guvumiem, ar 11:3 (4:2) pārspēja "Luminor". "Hat-trick" Aivja Zorģa rēķinā.