Latvijas U-21 jauniešu izlases galvenā trenera amatā turpmāk strādās Aleksandrs Basovs, savukārt viņa līdz šim vadītās Latvijas U-17 izlases grožus pārņems Jurģis Pučinsks.

Pašlaik 42 gadus vecais A. Basovs līdz šim trenera arodā strādājis ar "Skonto" akadēmijas audzēkņiem, ar Maskavas "Lokomotiv" jauniešiem, Maskavas "Strogino", bet kopš 2015. gada strādājis ar vairākām Latvijas jauniešu izlasēm. Vislabākie panākumi viņam bija ar 1999. gadā dzimušajiem jauniešiem, ar kuriem Latvijas U-19 izlase 2017./2018. gada sezonā iekļuva Eiropas čempionāta kvalifikācijas Elites kārtā un nopietni cīnījās par kvalificēšanos finālturnīram, kas ir līdz šim neiespēts panākums Latvijas jauniešu futbola vēsturē. Tajā ciklā A. Basova komanda pirmajā kārtā ar 1:2 piekāpās vienaudžiem no Dānijas, nospēlēja bez vārtu guvumiem ar horvātiem (0:0) un ar 4:0 apspēlēja Sanmarīno jauniešus. Savukārt Elites kārtā viņa vadībā ar 2:1 apspēlēti mājinieki ziemeļmaķedonieši, ar 3:2 uzveikti ungāri un ar 0:3 atzīts Anglijas pārākums. Sekojušajā kvalifikācijas ciklā 2018. gadā Latvijas U-19 izlase cīnījās neizšķirti 1:1 ar Krieviju, ar 2:1 uzveica Melnkalni un ar 0:1 piekāpās Kiprai.

Kopš 2019. gada A. Basovs pārņēma Latvijas U-17 izlasi, bet tagad atgriezīsies pie darba ar 1999. gadā dzimušiem futbolistiem, kuri nu jau ir Latvijas U-21 izlases kandidāti.

Viņa vietā pie Latvijas U-17 izlases vadības grožiem stāsies viens no tituliem bagātākajiem pašmāju speciālistiem Jurģis Pučinsks, kurš ar FK "Ventspils" trīsarpus gadu laikā divreiz kļuva par Latvijas čempionu un vienu reizi izcīnīja arī Latvijas kausu. Līdz ar to viņš ir tituliem bagātākais Latvijas treneris pēc Aleksandra Starkova, kam pašmāju elites līmenī ir 18 titulu. Pēc atkāpšanās no FK "Ventspils" galvenā trenera amata J. Pučinsks sāka darbu LFF, kur kā viens no treneriem strādāja LFF Futbola akadēmijā.

Abos gadījumos ievērots darbu pēctecības princips, abiem treneriem nonākot pie komandām, kuru spēlētājus iepriekš jau trenējuši.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde atbalstījusi abu speciālistu nozīmēšanu.