Svētdien, 19. janvārī, sāksies pirmais Latvijas korporatīvais telpu futbola čempionāts ar astoņu komandu piedalīšanos. Turnīra oficiālā atklāšanas ceremonija ieplānota plkst. 13:00, bet pirmie mači - jau no plkst. 11:00.

Sacensības rīko Futbola Turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Latvijas Futbola federāciju (LFF). Plānots, ka atklāšanas ceremonijā piedalīsies arī Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) un Latvijas Korporatīvā sporta turnīru asociācijas (LKSTA) pārstāvji.

Pirmajā gadā sacensībās piedalīsies astoņas komandas, kas septiņās kārtās, katrai ar katru tiekoties pa vienai reizei, noskaidros čempionus, kā arī pārējo godalgoto vietu ieguvējus. Jāpiebilst, ka čempioni savā valdījumā uz gadu iegūs arī ceļojošo kausu. Visas spēles tiks pārraidītas tiešraidē FTA un RFF "Youtube" kanālā.

Spēles notiks omulīgajā Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9, svētdienās no plkst. 11:00 līdz 15:00 sekojošos datumos: 19.01., 26.01., 02.02., 09.02., 16.02., 23.02., 01.03.

Pirmās kārtas spēļu kalendārs:

  • 11:00 | "Bite OneIT" – "Tet"
  • 12:00 | DSV – "Euro Live Technologies"
  • 13:00 | "Baltic International Bank" – "Accenture"
  • 14:00 | "Luminor" – "LNK Group"

Latvijas korporatīvais telpu futbola čempionāts tiek organizēts ar mērķi sekmēt biznesa un personiskos kontaktus starp organizācijām un to darbiniekiem, organizēt aktīvu atpūtu, kā arī noskaidrot meistarīgākās telpu futbola komandas un spēlētājus starp Latvijas uzņēmumiem, popularizēt telpu futbolu Latvijā.

Čempionāta laureāti iegūs kausus un medaļas, kā arī turnīra organizatoru un partneru sarūpētas vērtīgas balvas. Labākais spēlētājs, vārtsargs, vārtu guvējs, menedžeris un komanda, kas iegūs titulu "par godīgu spēli" (fair play), tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām. Visi čempionāta dalībnieki saņems piemiņas balvas speciāli paredzētajā oficiālajā noslēguma un apbalvošanas ceremonijā. Daļa no dalības maksas tiks novirzīta sociālās atbildības mērķiem un futbola popularizēšanai.

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija