Aizvadītajā sestdienā, 11. janvārī, izspēlētas Latvijas Telpu futbola asociācijas "Optibet" virslīgas 12. kārtas spēles. Kārtējās uzvaras izcīnīja "Raba" un "Petrow", "Lokomotiv" pieveica Dobeli un nostiprinājās 5. vietā, savukārt "Jēkabpils Lūši" atgriezās labāko trijniekā.

Desmito uzvaru sezonā izcīnīja FK "Raba", savā laukumā ar 4:1 uzveicot TFK "Rēzekne". Pirmajā puslaikā komandas labākā vārtu guvēja Dmitrija Jakovļeva divi vārtu guvumi nodrošināja rīdziniekiem vadību, ko izdevās saglabāt līdz pat mača beigām. Pirmos vārtus jaunā kluba rindās guva no TFK "Salaspils" pārgājušais Artjoms Kozlovskis. "Rēzekne" savukārt pirmajā puslaikā palika bez pieredzējušā vārtsarga Aigara Bondara, kurš dabūja sarkano kartīti par pēdējās cerības sodu.

Kārtas vissaistošākā spēle risinājās Dobelē, kur vietējā RSU/"BAO-Dobele" ar 4:5 piekāpās FC "Lokomotiv Daugavpils". Nepilnas divas minūtes līdz mača beigām dobelnieki atradās vadībā ar 4:3, tomēr vārtsarga Aigara Solima un komandas līdera Jurija Halimona vārtu guvumi sekmēja daugavpiliešu uzvaru. Ar hat-trick mājinieku rindās atzīmējās spēlējošais treneris Jevgēnijs Matrjoņins, kuram tie bija pirmie vārti sezonā. Savukārt Daugavpils labā trīs vārtus iesita Halimons.

Savu pirmo sauso uzvaru sezonā svinēja FC "Petrow", kas Jelgavā ar 7:0 sakāva FK "Tukums 2000"/TSS. Trīs vārtus Rīgas komandas labā guva Maksims Seņs, bet ar diviem precīziem sitieniem atzīmējās Miks Babris. Pirmos vārtus pēc atgriešanās Latvijā iesita ukrainis Dmitro Mihailenko.

Visbeidzot, piecu neuzvarēto spēļu sēriju Virslīgā pārtrauca "Jēkabpils Lūši"/"Ošukalns", izbraukumā ar 6:2 uzvarot TFK "Salaspils". Salaspilieši pēc šī zaudējuma vairs nevar pamest 8. vietu čempionāta tabulā un izslēgšanas spēļu 1. kārtā tiksies ar regulārās sezonas uzvarētājiem. Jāatzīmē, ka Jēkabpils un Salaspils un duelī trīs vārtus guva Oskars Zeps. Salaspilij debijas vārtus Virslīgā guva kluba audzēkņi Lauris Rodrigo Zariņš un Artūrs Vabulis.