Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) aicina Rīgas un tās rajona komandas pieteikties 2020. gada "SynotTip" Rīgas kausa izcīņai telpu futbolā, kas notiks laika posmā no 3. februāra līdz 20. martam. Sacensības risināsies trīs kārtās - no ceturtdaļfināla līdz finālam pēc izslēgšanas spēļu sistēmas. Maksimālais dalībnieku skaits ir astoņas komandas.

Kausa izcīņai var pieteikties līdz 2020. gada 20. janvārim un to var izdarīt ikviena Rīgas vai tās rajona komanda, tomēr paredzams, ka lielākā daļa dalībnieču būs no Rīgas telpu futbola čempionāta, kurā šosezon sacenšas 24 vienības. Visas spēles norisināsies komandu mājās zālēs Rīgā vai tās tuvākajos rajonos, bet fināls plānots piektdien, 20. martā, Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9.

Latvijas telpu futbola čempionāta virslīgas Rīgas komandas, kuras vēlēsies iesaistīties cīņā par kausa izcīņu, sāks izspēli no pusfināla. Latvijas galvaspilsētas kausa izcīņas uzvarētāji tiks apbalvoti ar kausu un vērtīgām balvām, kā arī ar iespēju sezonas beigās Latvijas telpu futbola svētku ietvaro 29. martā kopā ar Rīgas telpu futbola čempionāta uzvarētājiem izspēlēt galvaspilsētas Superkausu.

Plašāka informācija par pieteikšanās kārtību šeit.

Iepriekšējā Rīgas kausa izcīņā par labākajiem kļuva FC "Petrow" komandas futbolisti, finālā pieveicot "NAPALM" komandu (4:1), savukārt Superkausa izcīņā jau "DSV Transport" ļoti negaidīti sarūgtināja FC "Petrow" (4:3). 2019. gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu rezultātus, foto un video iespējams apskatīt šeit.

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija