Līdzjutēju aptaujā noskaidrots formas dizains, ar kādu Latvijas Nacionālā futbola izlase aizvadīs savus izbraukuma mačus 2020. gadā. No trim dizainiem pārliecinoši lielākais balsu skaits tika B variantam ar pakāpeniski sašaurinātām diagonālām līnijām. Tā bija pirmā reize, kad izlases krekla dizaina izvēle tika uzticēta valstsvienības līdzjutējiem.

Kā ziņots iepriekš, arī 2020. gadā Latvijas izlase spēlēs "adidas" zīmola ekipējumā, turpinot nu jau vairāk kā desmit gadus ilgo produktīvo sadarbību ar vienu no vadošajiem sporta ekipējuma ražotājiem pasaulē.

Balsojumā no 17. decembra līdz 31. decembrim ieskaitot piedalījās 1266 izlases līdzjutēji. 50,1% aptaujas dalībnieku deva priekšroku B variantam ar pakāpeniski sašaurinātām diagonālām līnijām. Otra populārākā izvēle bija kamuflāžas versija baltos un pelēkos toņos. Par šo dizaina versiju nobalsoja 28,3% respondentu. Savukārt par A variantu ar platām vertikālām līnijām karmīnsarkanā krāsā balsoja 21,6%.

Jaunajā gadā Latvijas izlasei būs jauns arī mājas spēļu formas dizains. Mūsu valstsvienības pamata formas dizains plašākai publikai tiks prezentēts vēlāk.

Pateicamies visiem, kuri iesaistījās mūsu nacionālās futbola izlases izbraukuma spēļu formas dizaina izvēlē. Kā ziņots iepriekš, viens no aptaujas dalībniekiem kā pirmais tiks pie oriģinālā krekla, ar kuru Latvijas futbola izlase spēlēs 2020. gadā. Izlozē noskaidrojās, ka jaunā dizaina formu kā pirmā iegūs Irbe Tene.

IZLASES IZBRAUKUMA SPĒĻU FORMU DIZAINA VARIANTI: