Latvijas Futbola federācija (LFF) aicina futbola cienītājus iesaistīties nacionālās vīriešu izlases izbraukuma formu dizaina izvēlē. Savu izvēli līdzjutēji var veikt līdz šī gada beigām. Tā ir unikāla un līdz šim nebijusi pieredze, ka izbraukuma spēļu formas dizaina izvēle ir tikai pašiem līdzjutējiem.

Arī 2020. gadā Latvijas izlase spēlēs adidas zīmola ekipējumā, turpinot nu jau vairāk kā desmit gadus ilgo produktīvo sadarbību ar vienu no vadošajiem sporta ekipējuma ražotājiem pasaulē.

"Īsteniem futbola faniem iecienītās komandas spēļu kreklu dizaina atklāšana vienmēr ir zīmīgs notikums. It sevišķi, ja runa ir par nacionālo valstsvienību. Vēlamies šajā procesā iesaistīt arī mūsu komandas līdzjutējus, kas ir nozīmīga daļa no mūsu futbola saimes. Kas attiecas uz izlases mājas spēļu formu dizainu, to vēlamies vēl nedaudz paturēt noslēpumā, neatklājot vēl visas kārtis un paildzināt gaidīšanas prieku. Savukārt izbraukuma spēļu formas dizaina izvēlē dodam iespēju iesaistīties arī izlases līdzjutējiem un ikvienam futbola cienītājam," saka LFF mārketinga nodaļas vadītājs Renārs Krīgers.

Balsot par vienu no trim variantiem iespējams līdz šī gada beigām. Nākamā gada 2. janvārī tiks paziņoti balsošanas rezultāti, un mēs uzzināsim, ar kāda dizaina formu Slavišas Stojanoviča vadītā komanda spēlēs 2020. gadā.

Viens no aptaujas dalībniekiem kā pirmais tiks pie oriģinālā krekla, ar kuru Latvijas futbola izlase spēlēs 2020. gadā.

Solis 1/1

* Ievadot personīgo informāciju, es piekrītu saņemt e-pasta paziņojumus, kas būs balstīti uz šiem datiem.

Norādiet informāciju par sevi

Vārds *
E-pasta adrese *

Balso par Latvijas izlases 2020. gada izbraukuma spēļu formu!

Powered by Mailigen