Jau nedaudz vairāk nekā viena kalendārā mēneša garumā turpina risināties Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais SynotTip 2019./2020. gada Rīgas telpu futbola čempionāts. Šobrīd no 24 dalībniecēm trijās apakšgrupās perfektu bilanci izdevies saglabāt vien tikai B grupas līderei FK Kadaga, kas kaldinājusi panākumus visos piecos dueļos.

Kā vēstīts, līdzīgi kā pērn Rīgas čempionāts tiek izspēlēts vienā līgā. Pirmajā posmā visas dalībnieces sadalītas trīs apakšgrupās (A, B un C), trim labākajām katras grupas vienībām kvalificējoties dalībai D grupā, kur tās savā starpā sadalīs turnīra galvenās balvas. Triju nākamo labāko vietu ieguvējas no katras grupas pēc priekšsacīkstēm sastādīs E grupu, kur spēkosies par Cerību kausu trim labākajām komandām, savukārt atlikušās sešas vienības izspēlēs vienu Cerību kausu.

Aizvadītās nedēļas šķērsgriezumā FK Kadaga vīri laukumā devās divkārt, triumfējot dueļos ar ISMA (2:0) un ārpus konkurences startējošo NAPALM (7:3), tādā veidā pagarinot uzvaru sēriju līdz pieciem panākumiem un nostiprinoties grupas tabulas priekšgalā. Tuvākās līderes sekotājas B grupas kopvērtējumā ir Futbola Parks Academy/LSPA un Baltic XL, kas iekrājušas pa 9 punktiem. Šo vienību savstarpējā cīniņā minētajā laika periodā ar 4:2 triumfēja Baltic XL, kas bez šī panākuma arī pārspēja RegVardy/Anzāģe (6:3), piecas reizes trāpīgi sitot Mihailam Skuratovičam. Savukārt četri Marka Udovičenko vārtu guvumi palīdzēja Sporta akadēmijas atbalstītajai vienībai sagraut FC PETROW STAR – 9:3.

Vēl šajā grupā jāatzīmē ISMA (6) triumfs pār FC PETROW STAR (5:2), kā arī šīs pašas komandas neveiksme spēlē ar NAPALM (4:7). Citā duelī RegVardy/Anzāģe ļoti pārliecinoši ar 8:1 sarūgtināja FK Valor/Ropaži.

Tikmēr C apakšgrupā minētajā laika periodā risinājās mačs starp abām līderēm EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI un DSV Latvia, kurā meistarīgāka izrādījās pēdējā, kaldinot panākumu ar 6:3. Tobrīd tā bija DSV Latvia sestā uzvara pēc kārtas, tomēr jau nākamajā dienā panākumu sērija transportniekiem pārtrūka, komandai cīnoties neizšķirti 3:3 ar Monarhs.

Grupas tabulā šobrīd DSV Latvia sakrājusi 19 punktus, kamēr EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI rīcībā ir par trim punktiem mazāk. Krietni nostāk atrodas tuvākās sekotājas - septiņus punktus savākušās FK Rīnūži/Grifs AG un Monarhs. Pirmā no minētajām iepriekšējā nedēļā dalīja punktus uz pusēm mačā ar Futbola Parks Academy/LSPA 2 (1:1), bet vēl divas cīņas C grupā risinājās ar LJA vienības piedalīšanos, komandai ciešot neveiksmes dueļos ar USB (4:5) un Industrial Steel Group (1:3).

Visbeidzot, A apakšgrupā jāatzīmē abu līderu RTU/Viesulis (16) un FC Raita (15) gūtie panākumi. Pirmajai trīs Renāra Pastara vārtu guvumi palīdzēja uzveikt OSK Ostnieks (9:1), kamēr FC Raita pieveica gan Baltic International Bank (4:1), gan jau pieminēto OSK Ostnieks – 5:3. Iespaidīgu panākumu kaldināja A grupas ceturtās vietas īpašniece Pafbet.lv (8), kas ar 14:3 sagrāva Līgatne/Zeit, kamēr vienu pozīciju augstāk esošā FK Zep/Forevers (9) spraigā cīniņā ar 5:4 uzveica AVANTEX, "hat-trick" uzvarētāju sastāvā realizējot Aleksejam Rosoham.

Pēc vairāk nekā viena kalendārā mēneša garumā notikušajām cīņām sacensību rezultatīvāko futbolistu saraksta priekšgalā arvien atrodas desmit reizes precīzi situšais Vitālijs Puzirevskis (FC Raita), no kura par diviem vārtu guvumiem atpaliek Renārs Pastars (RTU/Viesulis).

---

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija