Latvijas U-21 izlase piektdien, 15. novembrī, viesos aizvadīja 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra piekto spēli, ar rezultātu 0:2 (0:1) atzīstot Krievijas vienaudžu pārākumu.

Latvijas U-21 izlase spēles 28. minūtē nonāca mazākumā, kad par pēdējās cerības pārkāpumu sarkanā kartīte tika parādīta Danielam Balodim. Krievijas izlase vārtus guva spēles devītajā un 65. minūtē.

Izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs uz spēli pret Krieviju bija izsaucis 23 spēlētājus.

Kvalifikācijas cikla pirmajās četrās kārtās Latvija nopelnīja divus punktus, izcīnot pa neizšķirtam pret vienaudžiem no Bulgārijas (0:0) un Serbijas (1:1), kā arī piedzīvoja divus minimālus zaudējumus. Septembrī Jelgavā ar 0:1 atzīts grupas līderes Polijas pārākums, bet oktobrī izbraukumā neveiksme pret Igauniju (1:2).

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra nākamo spēli Latvijas U-21 izlase aizvadīs 2020. gada 27. martā viesos pret Poliju.