Riga FC futbolisti otro gadu pēc kārtas triumfēja Latvijas čempionātā. Titulu šī gada Optibet virslīgā galvaspilsētas klubs oficiāli nokārtoja sev trešdien, 30. oktobrī, ar 1:1 neizšķirtu mājas mačā pret savu tuvāko sekotāju RFS. Ar vienu punktu bija pietiekami, lai priekšlaikus kļūtu neaizsniedzami konkurentiem.

Latvijas čempionāta zelta medaļas Riga FC varēja sev nodrošināt jau iepriekšējās divās spēlēs pret FK Ventspils un FK Jelgava futbolistiem, taču tajos mačos Mihaila Koņeva vadītā komanda neguva sev nepieciešamos rezultātus.

Rīgas derbija mačā vispirms vadībā izvirzījās RFS, kad precīzs sitiens padevās Aleksandram Solovjovam. Pirmā puslaika izskaņā RFS gan palika skaitliskā mazākumā, jo sarkano kartīti saņēma bijušais Riga FC futbolists Darko Lemajičs. Sestdien notikušā Viensviens Latvijas kausa izcīņas fināla galvenais varonis Slavko Blagojevičs no RFS komandas otrā puslaika vidū nerealizēja 11 metru soda sitienu. Iespējamā 2:0 vietā trīs minūtes vēlāk RFS dabūja bumbu savos vārtos, kad precīzs sitiens Riga FC labā padevās Elvim Stuglim.

1:1 bija iznākums, kāds derēja čempionāta līdervienībai Riga, un šo rezultātu Koņeva komanda nosargāja. RFS gan dedzīgi mēģināja izraut uzvaru un vēlreiz atlikt čempionu svinības, bet tad sarkano kartīti saņēma arī Vitālijs Jagodinskis. Deviņu vīru sastāvā RFS vairs neatspēlējās, un Riga FC savā mājas arēnā Skonto stadionā varēja sākt čempionu ballīti.

Divas kārtas pirms čempionāta beigām Riga pārsvars pār tuvāko sekotāju RFS ir seši punkti, bet pēdējiem atlikusi vairs tikai viena spēle. RFS komanda sev jau garantējusi otro vietu čempionātā, bet par trešo vietu vairākas komandas vēl pacīnīties.