Sestdien, 19. oktobrī, pēdējo spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi Metta/LU-2, savā laukumā uzņemot Spartaks Jūrmala-2. Uzvaru ar 8:0 guva Metta/LU-2, kļūstot par 1. līgas B čempioniem.

Šajā spēlē mettieši ar uzvaru varēja nodrošināt čempionu titulu, tāpēc šai spēlei bija izšķiroša nozīme. Ar spēles protokolu iespējams iepazīties šeit.

Spēles sākumā, neskatoties uz teritoriālo pārsvaru, mājinieki nesekmīgi uzbruka pretinieku vārtiem. Momentu gan netrūka, tomēr vārtu priekšā pietrūka precizitātes.

21. minūtē rezultātu atklāja Ričards Ulmis. Tas pavēra pilnīgi citu ainu laukumā, un drīz vien īsā laikā mettieši pānāca jau 4:0!

Puslaika izskaņā joprojām bija daudz momentu, un FK Metta/Latvijas Universitāte-2 futbolisti guva vēl divus vārtus, puslaiku noslēdzot vadībā 6:0!

Arī otrā puslaika sākumā mājiniekiem bija liels pārsvars, bet iespējas vārtu guvumos pārvērst neizdevās. Ulmis trāpīja pa stabu, bet Krjukovičs no tuvas distances netrāpīja vārtos.

"Sausuma" brīdi pārtrauca Matvejevs, kurš bija precīzs pēc stūra sitiena izspēles – 7:0! Izskaņā Metta/LU-2 futbolisti pievienoja vēl vienu vārtu guvumu, spēli noslēdzot ar uzvaru 8:0!

Šajā spēlē ar 4 vārtiem izcēlās Ričards Ulmis, 2 reizes precīzs bija Vinicius Oliveira De Veneranda, bet ar vieniem vārtiem izcēlās Aleksandrs Kartišovs un Jurijs Matvejevs.

LFF apsveic FK Metta organizāciju, Metta/Latvijas Universitāte-2 komandas spēlētājus, trenerus un personālu.