Ceturtdien, 17. oktborī, Latvijas kausa izcīņā dāmām triumfēja Rīgas Futbola skolas dāmas. Finālā viņas Olainē cīnījās neizšķirti 2:2 ar FK Dinamo Rīga komandu, kas šogad izcīnīja titulu Sieviešu futbola līgā, bet pēcspēles sitienu sērijā ar 5-3 pārāka bija Rīgas futbola skola.

Ar diviem precīziem sitieniem finālmačā izcēlās Viktora Zaičikova, kura Dinamo Rīga vārtsardzi Eniju-Annu Vaivodi pārspēja 42. minūtē un otrā puslaika kompensācijas laikā. Savukārt Dinamo Rīga rindās ar dubli jeb diviem vārtiem izcēlās Olga Ševcova, izceļoties 72. un kompensācijas laika 5. minūtē.

Rīgas Futbola skolas dāmas pusfinālā ar 2:0 uzveica FS Metta komandu, savukārt FK Dinamo Rīga pēdējā barjerā ceļā uz finālu pārvarēja BFC Daugavpils (15:0). Ar visu Latvijas kausa izcīņas maču rezultātiem varat iepazīties šeit.

Finālmačā nominālu mājinieču statusā bija Rīgas Futbola skola.