Pēc 15. oktobra mača Eiropas čempionāta kvalifikācijā Latvijas Nacionālās izlases galvenais treneris Slaviša Stojanovičs pēcspēles preses konferencē izcēla vārtsarga Pāvela Šteinbora lielisko sniegumu.

"Sarežģīta spēle sarežģītos laikapastākļos, taču tie abām komandām bija vienādi. Domāju, jau salīdzinoši agri spēlē varēja just, ka abām komandām abos laukuma galos trūka svaiguma. Bija atklāta spēle abu komandu izpidījumā. Abām bija iespējas gūt vārtus, vairāk guva mājinieki. Apsveikumi Izraēlas komandai! Viņi ir ātrāki, arī meistarīgāki. Viņiem ir divi neiedomājami labi uzbrucēji, viens fantastiska līmeņa pussargs. Varam tikai apsveikt pretiniekus un paņemt no šīs spēles pieredzi nākotnei," treneris dalījās iespaidiem par spēli.

Lūgts komentēt mūsu izlases vārtsarga sniegumu, treneris neslēpa gandarījumu par Šteinbora demonstrēto. "Varu tikai apsveikt viņu. Tā viņam bija ar pārliecinošu izrāvienu labākā spēle līdz šim. Viņš labi nospēlēja arī pret Poliju. Mums ļoti vajadzīgs arī labs vārtsargs. Šodien viņš bija ne tikai labs, bet pat ļoti labs vārtsargs. Svarīgos brīžos viņš glāba no vārtu zaudējuma. Otrā laukuma galā mums varbūt nebija tik daudz vārtu gūšanas iespēju [kā pretiniekiem], bet tajās reizēs pretiniekus arī glāba vārtsargs, arī vārtu stabs. Taču jāatzīst, ka Izraēla bija pelnījusi uzvarēt."

Tāpat Izraēlas mediju pārstāvjis jautāja mūsu trenera viedokli, vai Izraēla varētu kvalificēties Eiropas čempionāta finālturnīram, piemēram, no UEFA Nāciju līgas. "No UEFA Nāciju līgas - varbūt. Izkļūt ārā no šīs grupas gan laikam būs pagrūti. Polija jau kvalificējusies, Austrija šobrīd ir labākās pozīcijās. Pie noteikta iznākuma arī Slovēnija varētu kvalificēties. Vairākām komandām ir vienāds punktu skaits, kādai diemžēl nāksies palikt bešā. DOomāju, Izraēla palaida garām savu iespēju mačā ar Slovēniju."

Puslaiku pārtraukumā mūsu komanda veica izvietojuma maiņu, pēc kā Mārcis Ošs spēlēja balsta pussarga pozīcijā. "Nē, nekad iepriekš nebiju spēlējis tur. Bet man jau bija galvenokārt aizsardzības funkcijas, tā ka manos pienākumos nekas daudz nemainījās. Pirmajā puslaikā viņu uzbrucējs nāca laukuma dziļumā, es viņam sekoju, un tad aiz manis palika tukšums. Tad jau labāk, lai es uzreiz esmu tur," norādīja aizsargs.

Spēles vārtu guvumi