Latvijas Nacionālā futbola izlase pirmdien, 14. oktobrī, aizvadīja pirmsspēles treniņu Beerševā, kur otrdien mērosies spēkiem Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā ar Izraēlu. Pirmsspēles preses konferencē piedalījās #11vilki galvenais treneris Slaviša Stojanovičs, kā arī pussargs Jānis Ikaunieks.

"Katru reizi vēlamies uzlabot savu sniegumu. Pēdējā laikā nevaram palepoties ar dižiem panākumiem, taču tagad esam savā ziņā pārejas posmā. Šobrīd mēģinām izveidot jaunu komandu. Kādas ir mūsu izredzes konkrētā mačā? Tas ir atkarīgs gan no mums, gan arī no pretiniekiem. Mums jābūt vislabākajā līmenī un jācenšas būt maksimāli labiem pretējā laukuma pusē, lai atrastu veidu, kā gūt vārtus. Tā nu tas ir. Ja zinātu konkrētu recepti, šobrīd būtu mierīgāks. Taču tāds ir futbols. Mums ir jābūt gataviem rītvakar. Tad jau arī redzēsim, kas notiks," norādīja mūsu izlases galvenais treneris Slaviša Stojanovičs.

Trenerim tika jautāts par to, vai spēlēšana siltos laikapstākļos kaut kā būtiski ietekmēs mūsu komandu, treneris atbildēja, ka laikapstākļi visiem būs vienādi. "Jā, laikapstākļi šeit diezgan ievērojami atšķiras no tā, kas šobrīd valda Latvijā. Varbūt pat divdesmit grādu starpība. Taču tā ir daļa no futbola. Jau pašā sākumā zinājām, ka te būs karsti. Abām komandām būs vienādi nosacījumi. Ja paskatāmies uz Izraēlas sastāvu, tur daudzi ir no Eiropas klubiem. Tātad arī viņiem sanāk klimata maiņas. Tā ka tas nekādā ziņā nedrīkst būt aizbildinājums."

Savukārt Jānis Ikaunieks pretinieku rindās izcēla Eranu Zahavi. "Kā jau visās spēlēs, mačs sāksies ar rezultātu 0:0. Ja paši sev noticēsim un parādīsim labāko sniegumu, varam cīnīties par uzvaru vai vismaz neizšķirtu."