Aizvadītajā nedēļas nogalē arī Latvija ar plašu pasākuma programmu klāstu iesaistījās UEFA Grassroots iniciatīvā veidot futbola un sporta nedēļu. Rīgā nedēļas nogalē notika divi pasākumi ar bērnu dārzu līdzdalību, kā arī ar FK Dinamo Rīga sieviešu komandas spēlētāju piedalīšanos sākumskolas klašu futbola aktivitātēs. Abus pasākumus kopā apmeklēja divsimt bērnu.

Bērnu dārzu audzēkņi no Rīgas 172. pirmsskolas izglītības iestādes (PII), no 173., 220., 216. un 208. PPI iepazina pasaulē labāko komandu sporta spēli futbolu un ar neviltotu entuziasmu piedalījās pasākumā.

LFF vēlas patekties PII vadītājām un direktoriem, kas ar iniciatīvu un prieku piekrita piedāvājumam sadarboties. Milzīgs paldies grupu audzinātajām, auklīēm, kā arī visiem tiem cilvēkiem, kas piedalījās pasākumā, pavadīja un atbalstīja bērnus. "Paldies visiem, kas atbalsta veselīgu un aktīvu dzīvessveidu un audzina to arī mūsu bērnos. Sports ir kustība, kustība ir dzīvība. Savukārt bērni ir mūsu nākotne. Meiteņu futbols ir ļoti piemērota vide, kur meitenes var fiziski vispusēji attīstīties un atrast draugus," norādīja LFF Futbola attīstības un sieviešu futbola nodaļas vadītāja Ņina Travkina.

"Pirmo reizi organizējam pasākumu, iesaistot arī bērnu dārza bērnus, līdz ar to bija vēl lielāka atbildība un patīkams satraukums, jo ar šo mērķauditoriju līdz šim nebija strādāts. Pateikties par to var SK Super Nova strādājošiem treneriem, kuri spēja ieinteresēt un aizraut šī vecuma bērnus, piedāvājot iesaistīties dažāda veidā stafetes un futbola vingrinājumos. Pasākumā valdīja jaukā un pozitīvā atmosfēra, meitenes dalījās ar savu smaidu un enerģijas ladiņu, uzladējot visus apkārt esošos cilvēkus."

Pasākuma foto galerija pieejama šeit.

Video