Pēc Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles pret Ziemeļmaķedoniju Latvijas izlases galvenais treneris Slaviša Stojanovičs sniedza savu komentāru un atbildēja uz žurnālistu jautājumiem.

“Spēli sākām ļoti slikti, kā bijām vairākkārt izdarījuši jau iepriekš. No 10. līdz 15. minūtei ielaidām jau kādu trešo reizi – tas mums ir katastrofāls periods. Tad otros vārtus ielaidām pretuzbrukumā, kā notika arī pret Izraēlu un citās spēlēs. Divi līdzīgi vārti. Pēc tam sākām spēlēt labāk un parādījām kaut ko tādu, kā mums nebija iepriekš. Izmantojām arī diezgan daudz jaunu spēlētāju. Nekad neesmu apmierināts, ja zaudējam. Arī tagad ne. Pie pozitīvām lietām var izcelt to, ka bija daži spēlētāji, kuri izmantoja sev doto iespēju, un bija arī tādi spēlētāji kā Gutkovskis, kurš jau ilgāku laiku spēj noturēt labu līmeni. Protams, arī Jānis Ikaunieks, kurš ir atgriezies pēc smaga perioda viņa profesionālajā dzīvē,” sacīja Stojanovičs.

Tāpat mūsu komandas treneris paskaidroja, kāpēc šoreiz mača pieteikumā nebija vārtsarga Pāvela Šteinbora. "Šteinbors atnāca pie manis, un mēs ļoti atklāti izrunājāmies par šo spēli. Pēc tādiem trīs mačiem viņam psiholoģiski bija ļoti grūti, un nolēmām, ka šoreiz viņam būtu labāk izvairīties no papildus spriedzes."

Uz žurnālistu jautājumiem par savu izvēli šoreiz izmantot divus uzbrucējus treneris atbildēja ar izsmeļošu paskaidrojumu: "Lai mēs nespēlētu tikai no aizsardzības, jo iepriekšējās spēles parādīja, ka mums tas ne visai labi sanāk. Gribēju līdzsvarot spēli [aizsardzībā un uzbrukumā] un vairāk pieturēt bumbu priekšā, lai varētu nopelnīt sodus viņu laukuma pusē un ļaut līnijām spēlēt "augstāk"."