Tradicionālajā U-19 izlašu pārbaudes turnīrā Federācijas kausa izcīņa, kas no 6. līdz 10. septembrim norisinās Liepājā, noslēgusies pirmā spēļu diena. Latvijas izlase ar rezultātu 2:3 (2:0) atzina Austrijas pārākumu, bet Kipra ar 1:0 pārspēja Turciju.

Latvijas un Austrijas spēlē Jakuba Dovalila vadītā komanda, pateicoties Raimonda Kroļļa vārtu guvumiem 18. un 35. minūtē, puslaika pārtraukumā devās pie rezultāta 2:0. Otrajā puslaikā austrieši guva trīs vārtus, mačam noslēdzoties 2:3.

Sestdien komandām brīvdiena, bet svētdien Latvija tiksies ar Turciju, savukārt Austrija spēlēs pret Kipru.

10.IX 13.00 Daugavas stadionā Kipra U-19 - Latvija U-19

LFF rīkotās Federācijas kausa izcīņas mērķi ir: noskaidrot uzvarētāju, veicināt futbola popularitāti Latvijā, kā arī uzlabot spēlētāju, tiesnešu un treneru prasmes un iemaņas. Mača pieteikumā drīkstēs būt 20 spēlētāju un atļautais spēlētāju maiņu skaits būs septiņas.