Svētdien ar maču Skonto stadionā Rīgā tika pielikts punkts viensviens.lv Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla stadijai. Pēdējo ceļazīmi uz pusfinālu ieguva pašreizējie trofejas īpašnieki Riga FC futbolisti, kuri ar 4:0 savā laukumā pārspēja komanda.lv Pirmās līgas līdervienību FK Tukums 2000/TSS. Miroslavs Slavovs izcēlās ar hat-trick jeb trim gūtiem vārtiem. Vēl viens precīzs sitiens padevās Kamilam Bilinskim.

Kā zināms, jau iepriekš ceturtdaļfināla barjeru pārvarēja vēl trīs klubi. Otrās līgas komandu duelī Caramba Rīga un FK Karosta nenoskaidroja uzvarētāju nedz pamata, nedz papildlaikā, spēlējot neizšķirti 1:1. Pēcspēles 11 metrus sitienu sērijā ar 4:3 pārāka bija Liepājas komanda.

Ceļu uz finālu Jelgavā turpina arī FK Jelgava, kas izbraukumā ar 2:1 nolieca BFC Daugavpils pretestību. Tikmēr RFS futbolisti viesos ar 2:1 pārspēja vēju pilsētas spēcīgāko komandu FK Liepāja.

Pusfināla pāru izloze notiks 5. septembrī.