Latvijas jauniešu futbola izlase (2004. gadā dzimušie spēlētāji) sestdien, 27. jūlijā, Maldīvu salās notiekošanā UEFA Assist starptautiskajā turnīrā ar rezultātu 7:0 (3:0) pārspēja mājinieku vienaudžus. Trīs vārtus šajā spēlē guva Kristaps Puzānovs (61., 81. un 90+1. minūtē), bet ar diviem precīziem sitieniem mača oficiālajā protokolā atzīmējās Valerijs Lizunovs (10. un 13. minūtē) un Markuss Maksimuss Alpēns (33. un 73. minūtē).

Uzvara pār Maldīvu salu komandu garantējusi Aleksandra Basova vadītajai komandai vēl vienu spēli šajā turnīrā. Pirmdien, 29. jūlijā, plkst. 13:45 (pēc Latvijas laika) paredzēta ciņā par 1. vietu pret Butānu - komandu, kuru mūsu futbolisti 24. jūlijā pārspēja ar rezultātu 5:3.

Kā ziņots, iespēju piedalīties šādā turnīrā Latvija ieguvusi pēc Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) uzaicinājuma. Latvijas komandai nodrošināts pilnībā apmaksāts ceļš uz turnīru un uzturēšanās Maldīvu salās.