Latvijas U-16 izlase 24. jūlijā tikusi pie otrā panākuma Maldīvu salās notiekošajā UEFA Assist turnīrā, apspēlējot Butānas valstsvienību ar rezultātu 5:3 (3:2).

Spēles ievadā, īsā laikā gūstot divus vārtus, 2:0 Latvijas izlases labā panāca Kristaps Puzānovs un Bruno Melnis, bet puslaika vidū Butānas izlase vienus vārtus atspēlēja. Pirmā puslaika beigās Dario Šits atjaunoja divu vārtu pārsvaru Latvijas izlasei, tomēr neilgi pirms došanās atpūtā pretinieki vēlreiz vienus vārtus atspēlēja.

Otrā puslaika pirmajā minūtē Butānas izlase panāca neizšķirtu 3:3, bet jau pavisam drīz Bruno Melnis atgrieza vadības grožus Latvijai. Cīņas 73. minūtē 5:3 panāca Dario Šits.

Noslēdzošo apakšgrupas spēli Latvijas izlase aizvadīs 27. jūlijā pret Maldīvu salām. Iepriekš turnīrā Latvijas izlase ar 4:1 uzvarēja Saūda Arābiju, Butāna ar 2:1 apspēlēja Maldīvu salas un Saūda Arābija pārspēja mājiniekus ar rezultātu 6:0.

Pēc viena apļa turnīra divas labākās komandas 29. jūlijā aizvadīs papildu spēli par pirmo vietu turnīrā.

Kā ziņots, iespēju piedalīties šādā turnīrā Latvija ieguvusi pēc Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) uzaicinājuma. Latvijas komandai nodrošināts pilnībā apmaksāts ceļš uz turnīru un uzturēšanās Maldīvu salās.

Uz izlasi izsaukti 20 spēlētāji no septiņiem klubiem.