Latvijas pludmales futbola izlase 19. jūlijā Maskavā pirmajā 2019. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlē ar rezultātu 2:8 (0:3, 0:2, 2:3) piekāpās spēcīgajai Spānijai.

Latvijas izlases labā vārtus guva Dmitrijs Jakovļevs, tobrīd panākot rezultātu 1:5, un Vlads Rimkus, kurš panāca spēles gala rezultātu.

Noslēdzošajā D apakšgrupas spēlē Latvijas izlase 22. jūlijā tiksies ar Azerbaidžānu.

Vienā grupā ar Latvijas izlasi sākotnēji bija ielozēta arī Ukraina, kas no dalības turnīrā šonedēļ tomēr atteicās. Tādējādi ir zināms, ka visas trīs D apakšgrupas komandas pēc pirmā posma spēlēm turpinās dalību sacensībās, kvalificējoties astotdaļfinālam.

Apakšgrupu posmu pārvarēs 16 labākās komandas, kas vēlāk tiksies astotdaļfinālā. Šo pāru uzvarētāji tiks sadalīti divās apakšgrupās pa četrām komandām katrā, pēc viena apļa turnīra katras grupas divām labākajām komandām nopelnot ceļazīmes uz finālturnīru, bet vēl vienu ceļazīmi sadalot grupu trešo vietu ieguvējiem.

Pasaules kausa finālturnīrs novembrī un decembrī notiks Paragvajā.

LATVIJAS PLUDMALES FUTBOLA IZLASES SASTĀVS PK KVALIFIKĀCIJAS TURNĪRAM:

Vārtsargi: Artjoms Križanovskis, Aigars Bondars

Laukuma spēlētāji: Edgars Rubenis, Edgars Bricis, Dmitrijs Jakovļevs, Pāvels Skaļenko, Sergejs Vasiļjevs, Mārtiņš Taulavičus, Gatis Rožkalns, Vlads Rimkus, Romāns Sulackis, Aleksejs Lavrenovs