Kā pēdējā vietu Viensviens Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā 17. jūlijā nodrošināja Latvijas 2. līgas čempionāta komanda FK Karosta no Liepājas.

Astotdaļfināla spēlē FK Karosta, spēlējot Olimpijas stadionā Liepājā, ar rezultātu 4:1 (2:0) uzvarēja citu 2. līgas komandu LDz Cargo/DFA no Daugavpils

Jau ziņots, ka nedēļas nogalē ceturtdaļfinālu sasniedza Virslīgas vienības FK LiepājaRFS un Riga FC, Komanda.lv 1. līgas klubs FK Tukums 2000/TSS, kā arī 2. līgas pārstāvji Caramba Rīga, bet pirmdien šīm komandām pievienojās Virslīgas vienības FK Jelgava un BFC Daugavpils.

Ceturtdaļfināla pāru izloze notiks 19. jūlijā, bet spēles norisināsies augustā. Atsevišķa izloze pēc tam notiks, nosakot arī pusfināla spēļu pārus.

Turnīra 2019. gada sezonas finālspēle 26. oktobrī norisināsies Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) stadionā Jelgavā, kas Latvijas kausa izšķirošo maču līdz šim vienīgo reizi uzņēmis 2014. gadā.

Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936. gada pie prestižās trofejas tikušas 37 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 11 dažādas vienības. Pašreizējā trofejas glabātāja ir Riga FC komanda, kas pērn pie tās tika pirmoreiz vēsturē.

Kopš 2017. gada turnīra uzvarētājiem tiek pasniegta jauna dizaina un identitātes trofeja.

---

Foto: FK Karosta