Ar kuplu dalībnieku skaitu 9. jūnijā noslēgusies RĪGA BUMBO! pavasara turnīru sērija.

Spēles tika aizvadītas dažādās vecuma grupās no U-7 līdz U-11.

Pirmais pavasara turnīru posms norisinājās 13. aprīlī NSB Arkādija mākslīgajā futbola laukumā, kurā piedalījās desmit U-11 vecuma grupas komandas. Jau tradicionāli RĪGA BUMBO” turnīri tika aizvadīti arī citos Rīgas pašvaldības izveidotajos un rekonstruētajos futbola laukumos - Rīgas 89. vidusskolā, Rīgas 84. vidusskolā, Rīgas 96. vidusskolā, Rīgas Pļavnieku pamatskolā, Rīgas 31. vidusskolā, Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā, Rīgas Juglas vidusskolā un Centra sporta kvartālā. Organizatori izsaka pateicību skolu vadībām un sporta kompleksu vadītajiem par sadarbību, viesmīlību un izpalīdzību.

Dalība RĪGA BUMBO! turnīros bija bez maksas. Par šo iespēju organizatori izsaka pateicību partneriem un atbalstītājiem. Galvenais turnīru partneris ir Rīgas Brīvosta, bet atsevišķs paldies Rīgas domei, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam un Sportland veikalam par sniegtajām dāvanām un līdzfinansējumu.

Vasaras periodā, kad skolēniem ir brīvlaiks, RĪGA BUMBO! arī ieturēs pauzi un atgriezīsies jau septembrī ar rudens posmiem.  

Detalizēta informācija par pavasara posmu ir apskatāma turnīra mājaslapā ŠEIT un ŠEIT.

Foto galerijas no pavasara turnīriem ir apskatāmas ŠEIT.

---

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola skola