Jau 13. aprīlī ar spēlēm NSB Arkādija (Uzvaras bulvāris 18) tiks dots starts jaunajai un jau trešajai pēc kārtas Rīga BUMBO! turnīru sērijas sezonai.

Rīga BUMBO! ir futbola turnīrs, kas tiek rīkots bērniem vecuma grupās no U-7 (2012. dz.g.) līdz U-11 (2008. dz.g.). Tas ir viens no turnīriem Latvijā, kurā dalības maksa nav paredzēta. Par to organizatori izsaka pateicību projekta galvenajiem atbalstītājiem un partneriem – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Rīgas brīvostai, Rīgas domes Īpašuma departamentam, Latvijas Futbola federācijai (LFF), veikalu tīklam Sportland un autosalonam Forum Auto.

Līdzīgi kā iepriekšējā gadā, 2019. gada sezona ir sadalīta trijos posmos - pavasara, rudens un ziemas. Pavasara un rudens posmi notiks Rīgas pašvaldības jaunizveidotos un rekonstruētos futbola laukumos, piemēram, Rīgas 84. vidusskolā (Pļavnieki), Centra sporta kvartālā (centrs), Rīgas 89. vidusskolā (Mežciems) un citās Rīgas apkaimēs. Tādejādi, piedaloties turnīrā, komandām ir iespēja ne vien labi pavadīt laiku un izbaudīt sacensību garu, bet arī iepazīt Rīgas jauno sporta infrastruktūru.

Ja iepriekšējās divās sezonās katrā vecuma grupā notika pa vienam turnīram, tad šogad to skaits manāmi pieaugs. Pieaugs arī dalībnieku skaits. Tikai pavasara posma ietvaros tiks aizvadīti 19 turnīri, kuros piedalīsies 128 komandas.

Detalizēta informācija par pavasara posmu ir apskatāma turnīra mājaslapā, bet foto galerijas no iepriekšējām sezonām aplūkojamas ŠEIT.

---

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola skola