Ar spēlēm Liepājā un Plunģē iepriekšējās nedēļas nogalē noslēdzās 2. Kurzemes – Žemaitijas līgas sezona jauniešu komandām. Šogad sacensības tika paplašinātas un norisinājās jau divās - U14 un U9 - vecuma grupās, posmu veidā komandām sacenšoties dažādās Kurzemes un Žemaitijas (Lietuva) pilsētās no 2014. gada maija līdz septembrim.

U14 vecuma grupā sešu komandu konkurencē par uzvarētājiem kļuva Grobiņas SC / JFK Saldus apvienotā komanda, aiz sevis atstājot Kretingas un Plunģes jaunos futbolistus.

U9 vecuma grupā starp septiņām komandām pirmo vietu izcīnīja JFK Saldus jaunie futbolisti, otrajā vietā ierindojās VFK Žiogeliai /Plunģe/, bet trešie – SM Kretinga.

Sacensībās no Latvijas piedalījās Saldus, Grobiņas, Liepājas un Nīcas komandas, savukārt Lietuvas pusi pārstāvēja Plunģes, Kretingas un Telšu jaunie futbolisti. Sacensības ar LFF atbalstu organizēja LFF Kurzemes FC sadarbībā ar Grobiņas sporta centru.