Savai trešajai sezonai pēc turnīra atjaunošanas gatavojas Baltijas Sieviešu futbola līga (BWFL), kurā par čempionu titulu 2019. gadā spēkosies sešas komandas.

Turnīrā trīs Baltijas valstis pārstāvēs pa divām komandām. Līdzās pēdējo gadu Latvijas čempionvienībai Rīgas Futbola skola tajā šosezon startēs arī FK Dinamo Rīga komanda.

Līdzīgi kā iepriekšējās sezonās BWFL turnīrā Lietuvu pārstāvēs Gintra-Universitetas no Šauļiem un FK Žalgiris no Kauņas, bet Igaunijas godu aizstāvēs FC Flora no Tallinas un Pērnavas komanda Pärnu JK.

Komandas vietas sadalīs, savā starpā aizvadot viena apļa turnīru.

Sacensību pirmā spēle paredzēta 17. martā Tallinā, bet 24. martā pirmoreiz laukumā dosies Rīgas Futbola skola, viesojoties pie Žalgiris futbolistēm.

BWFL turnīrs tika izveidots 2005. gadā un turpinājumā pieredzēja piecas darbības sezonas. Pēc 2010. gada sezonas sacensībām BWFL turnīra norise tika apturēta, bet 2017. gadā sacensības piedzīvoja savu atgriešanos. Togad Baltijas līgā startēja pa divām Baltijas valstu komandām, bet čempionu titulu izcīnīja Gintra-Universitetas no Lietuvas. Savukārt 2018. gada sezonā turnīrā piedalījās septiņas komandas – pa divām no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī sacensību jaunpienācējas no Baltkrievijas FC Minsk, kas izcīnīja čempionu kausu.

2017. gada sezonā Rīgas Futbola skola turnīrā ieņēma trešo vietu, bet FK Liepāja ierindojās piektajā pozīcijā. Savukārt 2018. gadā Rīgas Futbola skola ierindojās piektajā vietā, kamēr liepājnieces bija sestās.