Sestdien Kuldīgā LDz Cargo/DFA vienība izcīnīja Latvijas kausa trofeju. Finālā daugavpilieši ar 6:2 pieveica Rīgas New Project komandu.

Abām komandā ceļš pretī finālam varēja apstāties jau astotdaļfināla stadijā. LDz Cargo/DFA atradās 0:3 iedzinējos pret 1. līgas vienību TFK Salaspils, taču prata atspēlēties un izcīnīt uzvaru pagarinājumā. Ceturtdaļfināla daugavpilieši ar 6:3 pieveica TFK Rēzekne/RFA, bet pusfinālā negaidīti pārliecinoši ar 5:0 sakāva pērnās sezonas kausa ieguvējus FK Nikars.

New Project savukārt ceļā uz finālu divreiz piedalījās pēcspēles sitienu sērijā. Astotdaļfinālā oranžie pieveica TFK Liepāja/Ekovalis, bet ceturtdaļfinālā dramatiskā sērijā izsita FK Raba. Pusfinālā Aleksandra Osina padotie pagarinājumā pieveica Jēkabpils Lūši komandu.

Finālmačā New Project ātri izvirzījās vadībā, vārtus gūstot Mārtiņam Sīpolam. Līdz pat 12. minūtei rīdzinieki, pateicoties Aivja Pokļikajeva lieliskajam sniegumam, prata atrasties priekšā. Taču tad savu vārdu teica Ričards Raščevskis, kurš septiņu minūšu laikā nokārtoja hat-trick. Vēl vienus vārtus pievienoja Jans Radevičs, pirmajam puslaikam noslēdzoties 4:1 LDz Cargo/DFA labā.

Pēc pārtraukuma New Project neizdevās samazināt pretinieku pārsvaru. Vēl vairāk - Daugavpils vienība iesita vēl divus vārtus, rezultātam kļūstot 6:1. Pašā galotnē Aleksejs Lavrenovs guva savas komandas otros vārtus un ļāva nedaudz uzgavilēt kuplajam projekta līdzjutēju pulkam. 6:2 un Latvijas kausa trofeja ceļo uz Daugavpili.

Turnīra rīkotāji izsaka pateicību Kuldīgai un īpaši Zigmundam Dvaronam par izcili noorganizētu Latvijas kausa finālmaču.