Trešo gadu pēc kārtas par labāko Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta vecākās grupas 1. divīzijas komandu kļuvusi Rīgas Futbola skola, kamēr otro vietu pirmoreiz ieguva Riga United FC.

Čempionāta 1. divīzijā, kurā spēkojas meitenes, kas dzimušas 2004. gadā un vecākas, sacentās četras komandas, spēkus samērojot divos apļos. Rīgas Futbola skola uzvarēja visās sešās spēlēs, kamēr Riga United FC iekrāja četrus panākumus un vienīgos zaudējumus piedzīvoja mačos pret vēlākajām čempionēm – 1:5 un 0:8. Pirmās vietas ieguvējas aizvadītajās cīņās iekrāja 44:4 gūto un zaudēto vārtu starpību.

Trešajā vietā ar sešiem punktiem ierindojās iepriekšējo gadu vicečempiones no Liepājas Futbola skola, bet SK Super Nova noslēdza kopvērtējuma tabulu, pie punktiem tā arī netiekot.

Par turnīra labāko spēlētāju nosauca Viktoriju Zaičikovu (Rīgas Futbola skola), bet par labāko vārtsardzi kļuva Enija-Anna Vaivode (Riga United FC). Savukārt komandu labāko spēlētāju balvas saņēma  Elīza Spruntule (Rīgas Futbola skola), Tatjana Baličeva (Riga United FC), Anastasija Tarasova (Liepājas Futbola skola) un Alīna Skļemenova (SK Super Nova).

Salīdzinot ar pērno sezonu, komandu skaits, kas piedalīsies Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā, ir samazinājies līdz 55, tomēr audzis klubu skaits, kuru komandas piedalās sacensībās, un tas liecina par arvien plašāku un nemainīgi augošu Latvijas meiteņu futbola ģeogrāfiju. Vēl 2016. gadā čempionātā spēkus samēroja kopumā 39 komandas, aizpagājušajā sezonā to skaits pieauga līdz 51 vienībai, bet pērn čempionāta dalībnieku skaits bija bagātinājies par vēl 12 komandām, sasniedzot 63.

Čempionāts pēc sabraukumu principa norisināsies līdz martam. Pirmajā un Otrajā divīzijā spēkojas meitenes, kas dzimušas 2004. gadā un vecākas, U-14 grupā – 2005./2006. gadā dzimušās, U-12 grupā – 2007./2008. gadā dzimušās, bet U-10 grupā – 2009./2011. gadā dzimušās.

Čempionāta spēles šosezon uzņems sporta zāles Rīgā, Spuņciemā, Maltā, Talsos, Olainē, Jaunolainē, Babītē un Iecavā.