Latvijas U-19 telpu futbola izlase šodien, 13. janvārī, Jonavas sporta arēnā aizvadīja otro pārbaudes spēli pret Lietuvas vienaudžiem. Kā jau ziņots, sestdien notikušajā mačā galvenā trenera Artūra Šketova vadītā izlase pārspēja lietuviešus ar rezultātu 3:2 (1:2). Šīs mūsu valstsvienībai bija kārtējās pārbaudes spēles pirms septembrī Arēnā Rīga paredzētā UEFA Eiropas U-19 telpu futbola čempionāta pirmā finālturnīra.

Arī abu komandu otrajā tikšanās reizē uzvaru izcīnīja Latvijas U-19 futbolisti. Šoreiz spēles tiesnešu finālsvilpe uz tablo fiksēja rezultātu 4:2 (1:0) mūsu valstsvienības labā.

Mača rezultātu 19. minūtē Latvijas izlases rindās atklāja #11 Makars Siņakovs, kuram šie bija pirmie vārti valstsvienības rindās. Otrā puslaika 26. minūtē rezultātu mājinieku rindās izlīdzināja #8 Justas Kudirka. Minūti vēlāk savu rēķinu valstsvienībā atklāja un vienlaikus vadībā mūsu komandu izvirzīja #2 Pēteris Ivenkovs, kurš 32. minūtē panāca jau divu vārtu pārsvaru. Piecas minūtes vēlāk #3 Viktors Kuļepovs panāca jau 4:1 mūsu komandas labā. Mājinieku rindās šajā mačā 40. minūtē izcēlās arī #7 Juozas Lubas, taču ar to nepietika, lai Latvijas izlases ieguto pārsvaru lietuviešiem vairāk samazināt neizdevās. Artūra Šketova vadītā izlase tādējādi savu vizīti Jonavā noslēdza ar divām izcīnītām uzvarām divās spēlēs.

Atgādinām, ka UEFA Eiropas U-19 telpu futbola čempionāta finālturnīrs risināsies laika posmā no 8. līdz 14. septembrim Rīgā, un tajā cīņā par kontinenta labākās komandas titulu dosies astoņas valstsvienības, tostarp, Latvijas izlase kā finālturnīra saimniece. Tikmēr Lietuvas U=19 izlasi janvāra beigās gaida kvalifikācijas turnīra spēles, kurās mūsu dienvidu kaimiņi vienā apakšgrupā savā laukumā Jonavā tiksies ar Grieķiju, Andoru un Melnkalni