FK Priekuļi jaunās futbolistes piektdien, 7. decembrī, apciemos Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētais gada trešais sieviešu futbola attīstības brauciens, kas notiek kampaņas #WePlayStrong paspārnē.

Pie aptuveni 12 FK Priekuļi jaunajām futbolistēm vecumā no 10 līdz 16 gadiem ciemosies LFF Sieviešu futbola nodaļas pārstāvji un Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases aizsardze, sieviešu futbola vēstnese Anastasija Ročāne.

Ciemošanās ietvaros notiks atklātais paraugtreniņš, kā arī jautājumu-atbilžu un autogrāfu sesija ar Anastiju Ročāni, kas plkst. 12:00 sāksies Priekuļu vidusskolā, Cēsu prospektā 46.

Jaunās futbolistes tiks pie piemiņas veltēm no LFF, bet kluba rīcībā nonāks LFF dāvanu komplekts ikdienas treniņu atvieglošanai.

Līdzīgi sieviešu futbola attīstības braucieni iepriekšējos gados notikuši arī Rīgā, Olainē, Balvos, Liepājā, Iecavā, Tukumā, Piņķos, Ventspilī, Talsos, Siguldā, Jelgavā un Ugālē. Šogad braucieni norisinās starptautiskās sieviešu un meiteņu futbola popularizēšanas kampaņas #WePlayStrong ietvaros, bet pirmie galamērķi šogad bija Ludza un Gulbene, kā arī Rīgā tika organizēts īpašs #WePlayStrong meiteņu futbola festivāls.

Informācija par sieviešu un meiteņu futbola iespējām Latvijā atrodama mājaslapā www.sieviesufutbols.lv.