Trešdien, 28. novembrī, norisinājās tradicionālais Latvijas jaunatnes futbola sezonas noslēguma pasākums.

Svinīgās satikšanās laikā tika sveiktas visas Latvijas jaunatnes futbola čempionāta 2018. gada sezonas vecuma grupās godalgotās vietas izcīnījušās komandas un to treneri, kā arī apbalvoti katras vecuma grupas labākie spēlētāji visās laukuma pozīcijās. Tāpat tika sveikti aizvadītās Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas sezonas izcilnieki – pa 11 labākajiem spēlētājiem visās trīs vecuma grupās.

Pasākumā piedalījās ne tikai jaunie futbolisti, bet arī LFF un pašmāju jaunatnes futbola vadības pārstāvji. Svinīgā pasākuma programma tika bagātināta ar dažādiem priekšnesumiem un pārsteigumiem, savus novēlējumus jauniešiem izteica LFF prezidents Kaspars Gorkšs, kā arī futbolistiem bija iespēja tikties un uzdot savus jautājumus Latvijas izlases leģendai Marianam Paharam.

LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTA MEDAĻNIEKI:

U-18 Elites grupa

  • 1. vieta – FK Liepāja/LFS (treneri: Jānis Intenbergs, Kristaps Petrutis, Oskars Kļava, Jānis Segliņš, Toms Vīksna)
  • 2. vieta – Rīgas Futbola skola (treneri: Jurijs Ševļakovs, Sergejs Semjonovs)
  • 3. vieta – FA Ventspils (Igors Kičigins, Saulius Cekanavičius, Aleksandrs Vlasovs)

U-16 Elites grupa

  • 1. vieta – BFC Daugavpils (treneri: Sergejs Pogodins, Jurijs Sokolovs)
  • 2. vieta – Riga FC (treneri: Vitālijs Astafjevs, Sergejs Kožans)
  • 3. vieta – Rīgas Futbola skola (treneri: Aleksandrs Stradiņš, Romāns Sidorovs)

U-15 Elites grupa

  • 1. vieta – FS Metta (treneris: Andrejs Gluščuks)
  • 2. vieta – BFC Daugavpils (treneri: Jurijs Sokolovs, Valērijs Afanasjevs)
  • 3. vieta – FK Liepāja/LFS (treneri: Aleksandrs Daņilovs, Aleksejs Laptevs)

U-14 Elites grupa

  • 1. vieta – JFC Skonto (treneri: Aleksejs Šarando, Armands Zeiberliņš, Olga Vissarionova)
  • 2. vieta – BFC Daugavpils (treneris: Vladimirs Žavoronkovs)
  • 3. vieta – FK Liepāja/LFS (Viktors Dobrecovs, Oskars Kļava)

U-13 Elites grupa

  • 1. vieta – BFC Daugavpils (treneris: Ivans Maksimčuks)
  • 2. vieta – Rīgas Futbola skola (treneri: Jurijs Hudjakovs, Ivans Kvints)
  • 3. vieta – Babītes SK (treneris: Andrejs Jegorovs)

U-18 Meistarības grupa

  • 1. vieta – FK Dinamo Rīga/SK Babīte (treneri: Viktors Terentjevs, Dzintars Zirnis)
  • 2. vieta – Jēkabpils SS (treneris: Dzintars Zvaigzne)
  • 3. vieta – RFK/FK Auda (treneris: Eduards Štrubo)

U-15 Meistarības grupa

  • 1. vieta – JFA Jelgava (treneris: Ervīns Pērkons)
  • 2. vieta – Vidzemes FC (treneris: Andis Rozītis)
  • 3. vieta – Madonas BJSS (treneris: Jānis Rukmanis)

U-14 Meistarības grupa

  • 1. vieta – FK Dinamo Rīga (treneris: Boriss Vinogradovs)
  • 2. vieta – JFA Jelgava (treneris: Aldis Trukšāns)
  • 3. vieta – AFA Olaine (treneris: Aleksejs Gromovs)

U-16 Attīstības grupa

  • 1. vieta – AFA Olaine/FK Lielupe (treneris: Andrejs Kolidzejs)
  • 2. vieta – TFK Rēzekne (treneris: Vitālijs Voskāns)
  • 3. vieta – JDFS Alberts (treneris: Edijs Daņilovs)

U-15 Attīstības grupa

  • 1. vieta – Talsu NSS (treneris: Aivars Enģelis)
  • 2. vieta – Rēzeknes novada BJSS/Saules Puikas (treneris: Aleksandrs Boroduļins)
  • 3. vieta – SK Kengaroos (treneris: Georgijs Benskis)

U-14 Attīstības grupa

  • 1. vieta – Ilūkstes NSS (treneri: Aleksandrs Vorotinskis, Deivis Pilacs)
  • 2. vieta – Ogres NSC (treneris: Raivis Rubīns)
  • 3. vieta – LBF JFK Daugava (treneri: Sergejs Gerasimovs, Mihails Nazarovs)

U-13 Attīstības grupa

  • 1. vieta – Balvu Sporta centrs/ZFC (treneris: Ingus Zaharāns)
  • 2. vieta – Preiļu NBJSS (treneris: Vladimirs Točko)
  • 3. vieta – FS Garkalne (treneri: Jānis Klibus, Edgars Klibus, Jurijs Pavlovskis)

LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI:

U-18 Elites grupa

  • Vārtsargs – Ivans Dubodelovs (BFC Daugavpils)
  • Aizsargs – Emīls Birka (FS Metta)
  • Pussargs – Maksims Toņiševs (Rīgas Futbola skola)
  • Uzbrucējs – Marko Regža (Rīgas Futbola skola)

U-16 Elites grupa

  • Vārtsargs – Sergejs Vilkovs (Rīgas Futbola skola)
  • Aizsargs – Aleksejs Kudeļkins (BFC Daugavpils)
  • Pussargs – Deniss Meļņiks (Rīgas Futbola skola)
  • Uzbrucējs – Svetoslavs Čugunovs (Riga FC)

U-15 Elites grupa

  • Vārtsargs – Klāvs Bethers (FK Liepāja/LFS)
  • Aizsargs – Jegors Novikovs (FS Metta)
  • Pussargs – Lūkass Vapne (FS Metta)
  • Uzbrucējs – Artūrs Ostapenko (Rīgas Futbola skola)

U-14 Elites grupa

  • Vārtsargs – Edgars Reinvalds (JFC Skonto)
  • Aizsargs – Andrejs Vostrikovs (JFC Skonto)
  • Pussargs – Markuss Maksimuss Alpēns (FK Liepāja/LFS)
  • Uzbrucējs – Valērijs Lizunovs (BFC Daugavpils)

U-13 Elites grupa

  • Vārtsargs – Dāvis Viljams Veisbuks (FK Liepāja/LFS)
  • Aizsargs – Valters Zandreiters (Rīgas Futbola skola)
  • Pussargs – Žans Borisenoks (Rīgas Futbola skola)
  • Uzbrucējs – Aleksey Silibitkin (BFC Daugavpils)

U-18 Meistarības grupa

  • Vārtsargs – Daniels Mišins (FK Dinamo Rīga/SK Babīte)
  • Aizsargs – Anatolijs Karputins (RFK/FK Auda)
  • Pussargs – Ņikita Žarovs (FK Dinamo Rīga/SK Babīte)
  • Uzbrucējs – Žanuels Skopenko (Jēkabpils SS)

U-15 Meistarības grupa

  • Vārtsargs – Toms Leitis (JFA Jelgava)
  • Aizsargs – Daniels Grauds (JFA Jelgava)
  • Pussargs – Aleksis Dusalijevs (Vidzemes FC)
  • Uzbrucējs – Sentis Fiļipovs (Vidzemes FC)

U-14 Meistarības grupa

  • Vārtsargs – Daniils Jofiks (FK Dinamo Rīga)
  • Aizsargs – Linards Lieģenieks (JFA Jelgava)
  • Pussargs – Zakars Tetevosjans (FK Dinamo Rīga)
  • Uzbrucējs – Georgijs Sačkovs (AFA Olaine)

U-16 Attīstības grupa

  • Vārtsargs – Klāvs Aleksandrs Bluķis (JDFS Alberts)
  • Aizsargs – Reinis Zeps (TFK Rēzekne)
  • Pussargs – Dāvis Mārcis Valmiers (AFA Olaine/FK Lielupe)
  • Uzbrucējs – Agris Glaudāns (AFA Olaine/FK Lielupe)

U-15 Attīstības grupa

  • Vārtsargs – Rihards Brizga (Talsu NSS)
  • Aizsargs – Edžus Samharadze (SK Kengaroos)
  • Pussargs – Aivis Ļutjanskis (Talsu NSS)
  • Uzbrucējs – Vadims Mironovs (Rēzeknes novada BJSS/Saules Puikas)

U-14 Attīstības grupa

  • Vārtsargs – Raivo Stūriņš (Ogres NSC)
  • Aizsargs – Dāvis Fjodorovs (Ilūkstes NSS)
  • Pussargs – Renārs Zīmelis (Ogres NSC)
  • Uzbrucējs – Rainers Buks (Ilūkstes NSS)

U-13 Attīstības grupa

  • Vārtsargs – Kristers Gabriels Bite (JFA Jelgava)
  • Aizsargs – Marsels Šteinbergs (Preiļu NBJSS)
  • Pussargs – Valters Pūdžs (Preiļu NBJSS)
  • Uzbrucējs – Deniss Ciunelis (Balvu Sporta centrs/ZFC)

LFF FUTBOLA AKADĒMIJAS LABĀKIE SPĒLĒTĀJI:

U-15 vecuma grupa

#  Vārds, uzvārds Reģions Klubs Treneris klubā
1 Rolands Bočs Zemgale FK Lielupe A.Kolidzejs
2 Alekss Andersons Kurzeme FK Liepāja A.Daņilovs
3 Kārlis Vilnis Rīga FS Metta A.Gluščuks
4 Niklāvs Konrāds Skrinda Latgale BFC Daugavpils J.Sokolovs
5 Jegors Novikovs Rīga FS Metta A.Gluščuks
6 Kristians Kaušelis Latgale BFC Daugavpils J.Sokolovs
7 Lūkass Vapne Rīga FS Metta A.Gluščuks
8 Kārlis Pikšens Kurzeme FK Liepāja A.Daņilovs
9 Artūrs Ostapenko Rīga Rīgas FS V.Vicehovskis
10 Maksims Rodčenko Latgale BFC Daugavpils J.Sokolovs
11 Klāvs Aleksandrs Bluķis Rīga JDFS Alberts G.Kalniņš

U-14 vecuma grupa

#  Vārds, uzvārds Reģions Klubs Treneris klubā
1 Markuss Maksimuss Alpēns Kurzeme FK Liepāja V.Dobrecovs
2 Eduards Ošis Zemgale FK Tukums 2000 A.Grudcins
3 Kristians Godiņš Rīga SK Super Nova A.Eižvertiņš
4 Kristaps Krieviņš Zemgale FK Tukums 2000 A.Grudcins
5 Niks Sliede Kurzeme FK Liepāja V.Dobrecovs
6 Daniels Suško Rīga JFC Skonto A.Šarando
7 Valerijs Lizunovs Latgale BFC Daugavpils V.Žavoronkovs
8 Markuss Haritonovs Latgale BFC Daugavpils V.Žavoronkovs
9 Leonards Žabins Rīga SK Super Nova A.Eižvertiņš
10 Bruno Melnis Rīga FS Metta J.Goba
11 Edgars Reinvalds Rīga JFC Skonto A.Šarando

U-13 vecuma grupa

#  Vārds, uzvārds Reģions Klubs Treneris klubā
1 Dāvis Viljams Veisbuks Kurzeme FK Liepāja J.Segliņš
2 Emīls Urbāns Latgale BFC Daugavpils I.Maksimčuks
3 Kristaps Grabovskis Rīga FS Metta Ģ.Mihelsons
4 Reinis Pāls Zemgale SK Babīte A.Jegorovs
5 Emīls Evelons Rīga JDFS Alberts A.Zakreševskis
6 Gustavs Zīverts Zemgale SK Babīte A.Jegorovs
7 Žans Borisenoks Rīga Rīgas Futbola skola J.Hudjakovs
8 Ralfs Baško Latgale BFC Daugavpils V.Žavoronkovs
9 Artūrs Šukurovs Latgale BFC Daugavpils I.Maksimčuks
10 Vadims Cvetkovs Rīga FS Metta Ģ.Mihelsons
11 Vladimirs Hudožitkins Rīga JFC Skonto I.Korabļovs

Kā ziņots, Latvijas jaunatnes čempionātā vislielāko medaļu birumu piedzīvojis BFC Daugavpils klubs, kura kontā divas zelta un divas sudraba godalgas, bet pa trim reizēm uz goda pjedestāla kāpa Rīgas Futbola skola (divas sudraba un viena bronzas medaļa) un FK Liepāja/LFS (viena zelta un divas bronzas godalgas). Šosezon dažādo vecuma grupu sacensības uzsāka kopumā 154 komandas, kas jau atkal bija jauns čempionāta dalībnieku rekordskaits.

Tikmēr LFF Futbola akadēmijas talantu skatēs un mācību-treniņu spēlēs šosezon piedalījās 2003., 2004. un 2005. dzimšanas gada futbolisti, vecākajiem no kuriem šis bija pēdējais apmācību gads akadēmijā, bet jaunākajiem - pirmais. Dalībniekus talantu skatēm un reģionālo izlašu spēlētājus sezonas laikā izraugās reģionālo izlašu treneri, lai jaunie futbolisti kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm. Šī bija septītā LFF Futbola akadēmijas darbības sezona.