UEFA Nāciju līgas D līgas 1. apakšgrupas spēlē Latvijas nacionālā futbola izlase viesos cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Kazahstānas izlasi.

Pirmā puslaika 37. minūtē rezultātu atklāja Gafurzhan Suyumbayev, izvirzot vadībā majiniekus, bet otrā puslaika ievadā pēc stūra sitiena izspēles savus pirmos vārtus Latvijas valstsvienības labā guva Deniss Rakels.

UEFA Nāciju līgas noslēdzošo spēli Latvijas izlase aizvadīs pirmdien, 19. novembrī, plkst. 19:00 viesos pret Andoras valstsvienību.

Atpakaļ Latvijā mūsu komanda atgriezīsies pēc spēles beigām naktī no 15. uz 16. novembri. Atjaunošanās treniņš piektdien, 16. novembrī paredzēts plkst. 17.30 Elektrum Olimpiskā centra futbola hallē (medijiem atvērtas būs pirmās 15 minūtes). Pirms došanās uz Andoru valstsvienībai paredzēts vēl viens treniņš 17. novembrī plkst. 11.30 FK Jelgava treniņu bāzē vai - atkarībā no laikapstāķliem - Elektrum Olimpiskā sporta centra hallē. Uz Andoru mūsu izlase izlidos no Rīgas starptautiskās lidostas sestdien, 17. novembrī, plkst. 15.30.