Šā gada 16. decembrī Salaspils sporta nama zālē otro reizi risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā bezmaksas Rīgas Ziemassvētku kausa izcīņa telpu futbolā meitenēm. Turnīrs plānots vismaz 12 komandām, katrai dalībniecei garantējot kā minimums piecu spēļu aizvadīšanu.

Turnīra dalībniecēm nav noteikti vecuma ierobežojumi, tomēr tiek rekomendēts sacensībām pieteikt 2004. gadā dzimušas spēlētājas un vecākas. Vienas komandas ietvaros atļauts pieteikt maksimums 14 futbolistes, bet tās spēlētājas, kuras kausa izcīņas norises dienā vēl nav sasniegušas 18 gadu vecumu, piedalīties var tikai ar rakstisku vecāku atļauju.

Sacensības plānots aizvadīt divos posmos – priekšsacīkšu etapā, kad dalībnieces sacensību dienas rītā plkst.10.30 ar izlozes palīdzību tiks sadalītas grupās, un izslēgšanas maču jeb “play-off” etapā. Kausa izcīņu plānots aizvadīt vienlaikus uz trim parketa laukumiem. Spēļu sākums paredzēts plkst.11.00, bet laureātu sveikšana risināsies uzreiz pēc finālspēlēm ap plkst.15.00.

Turnīra uzdevums ir palīdzēt tā dalībniecēm sagatavoties ziemas sezonai un jo īpaši Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātam, veicināt komunikāciju starp meiteņu klubiem, kā arī stiprāko meiteņu komandu un labāko spēlētāju noteikšana.

Pērn notikušajās sacensībās 14 komandu un 150 dalībnieču konkurencē pirmās divas vietas izcīnīja RFS vienības, savukārt trešajā pozīcijā ierindojās Rēzeknes BJSS/SK Progress.

Jautājumos par turnīru aicinām sazināties ar turnīra izpilddirektori Jevgeņiju Obodņikovu (tel.20081601, e-pasts: evgenya.obodnikova@inbox.lv). Komandu pieteikumus uz speciālas šim mērķim paredzētas veidlapas līdz 10. decembrim jānosūta uz iepriekš minēto e-pasta adresi.

Sacensību reglaments un pieteikuma forma

Informācija (t.sk. rezultāti, bildes un video) par pirmo turnīru 

---

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija