Latvijas nacionālā futbola izlase UEFA Nāciju līgas D divīzijas trešajā spēļu kārtā Daugavas stadionā cīnijās neizšķirti 1:1 (1:1) ar Kazahstānas valstsvienību.

Spēles rezultātu 16. minūtē atklāja Kazahstānas izlases spēlētājs Baktiyor Zainutdinov, bet mača 40. minūtē Artūrs Karašausks pretnieku soda laukumā saņēma lielisku piespēli no Kaspara Dubras un guva savus pirmos vārtus valstsvienībā.

Cīņas 67. minūtē debiju nacionālās izlases rindās piedzīvoja pussargs Andrejs Cigaņiks.

Otrdien, 16. oktobrī, #11vilki Daugavas stadionā aizvadīs noslēdzošo UEFA Nāciju līgas mājas spēli, uzņemot Gruzijas izlasi. Sākums plkst. 21:45. Biļetes uz šo maču  var iegādāties Biļešu serviss kasēs visā Latvijā, kā arī internetā.