Latvijas U-21 izlase piektdien, 12. oktobrī, Skonto stadionā Rīgā aizvadīja priekšpēdējo 2019. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēli, ar rezultātu 0:3 (0:0) atzīstot Nīderlandes vienaudžu pārākumu.

Pirmajā puslaikā bumba divas reizes trāpīja pa Kristapa Zommera sargāto vārtu konstrukciju, kamēr otrā laukuma galā lieliskas iespējas izcelties neizmantoja Mārtiņš Ķigurs un Roberts Uldriķis. Arī otrā puslaika ievadā Mārtiņam Ķiguram padevās vēl viens bīstams sitiens, tomēr 50. minūtē rezultātu no vārtu priekšas atklāja Justin Kluivert. Cīņas turpinājumā Latvijas izlases centieni atspēlēties neizdevās, viesiem mača pašā izskaņā gūstot vēl divus vārtus – vispirms 89. minūtē Kristaps Zommers neveiksmīgi raidīja bumbu savos vārtos, bet kompensācijas laika ceturtajā minūtē precīzs bija Javairo Dilrosun.

Deviņās kvalifikācijas turnīra spēlēs Latvijas U-21 izlase iekrājusi trīs punktus, savā apakšgrupā ieņemot piekto pozīciju.

Šī Latvijas izlasei bija noslēdzošā kvalifikācijas cikla spēle savā laukumā. Turnīra pēdējo maču Latvijas izlase aizvadīs 16. oktobrī Andorā.

Uz noslēdzošo izbraukuma maču U-21 valstsvienība dosies 13. oktobrī plkst. 13:25 ar reisu no Rīgas uz Barselonu, tālāk ar autobusu līdz Andorai. Oficiālais treniņš Andorā spēles norises vietā Estadi Comunal stadionā paredzēts 15. oktobrī plkst. 18:30 (pēc vietējā / Centrāleiropas laika, medijiem atvērtas pirmās 15 minūtes). Tikmēr atpakaļ mājās komanda atgriezīsies 17. oktobra vēlā vakarā ap plkst. 22:00.